REKLAMAeWinner Banner

ROW Rybnik z pierwszym zawodnikiem na sezon 2022!

Siergiej Łogaczow i Michael Jepsen Jensen przed Andrzejem Lebiediewem

Siergiej Łogaczow i Michael Jepsen Jensen przed Andrzejem Lebiediewem (fot. Arkadiusz Siwek)

ROW Rybnik uspokoił kibiców i ogłosił pozostanie w zespole najlepszego zawodnika. Siergiej Łogaczow będzie w przyszłym roku ponownie startować w zielono-czarnych barwach. Prezes Mrozek podkreśla, że zatrzymanie Rosjanina było dla niego priorytetem.

Lider rybniczan w wielu tegorocznych spotkaniach ratował skórę ROW-u i był jednym z głównych architektów sukcesu, jakim był awans do play-offów. W nich Łogaczow sensacyjnie nie wystąpił w pierwszym meczu półfinałowym z Arged Malesą Ostrów Wielkopolski, co mogło sugerować, że Rosjanin będzie myśleć o opuszczeniu śląskiego klubu. Tak się jednak nie stało.

- Zatrzymanie tego żużlowca było dla mnie priorytetem. Siergiej w wielu spotkaniach zostawiał zdrowie na torze, a takich walczaków nam potrzeba. Nie wyobrażałem sobie składu na kolejny rok bez Łogaczowa - mówi w rozmowie z klubową stroną internetową Krzysztof Mrozek, prezes ROW-u.

Łogaczow był jednym z najlepszych zawodników sezonu 2021 w eWinner 1. Lidze Żużlowej. Zawodnik ROW-u Rybnik wywalczył średnią biegową na poziomie 2,197. Lepszymi wynikami mogą pochwalić się w tej chwili tylko Musielak, Bellego, Lebiediew i Tarasienko. Informacja o pozostaniu w Rybniku Łogaczowa z pewnością ucieszy fanów, a jak podaje klub, to nie koniec dobrych wieści w tym tygodniu.


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.15 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl