REKLAMAeWinner Banner

Sprawdzony skład ostrowian i przetasowanie wśród Wilków. Awizowane składy na mecz Arged Malesa - Cellfast Wilki

Tomasz Gapiński

Tomasz Gapiński (fot. Jakub Namysł)

Znamy komplet składów awizowanych na finał eWinner 1. Ligi Żużlowej. W niedzielę na stadionie w Ostrowie Wielkopolskim dowiemy się, kto postawi pierwszy krok ku PGE Ekstralidze. Jeśli chodzi o zestawienia, to do zmiany doszło w zespole Cellfast Wilków Krosno.

W półfinałowym meczu Cellfast Wilków Krosno ze Zdunek Wybrzeżem Gdańsk krośnianie zdecydowali się na umieszczenie Mateusza Szczepaniaka pod numerem 10 i był on partnerem Tobiasza Musielaka. W niedzielę w Ostrowie wychowanek Polonii Piła pojedzie już pod numerem 4, w parze z Patrykiem Wojdyło, a w swoim pierwszym starcie z juniorem. Wspomniany Musielak będzie tworzył duet z Václavem Milíkiem. Zmianie nie uległ numer Andrzeja Lebiediewa. Łotysz, który przedłużył już kontrakt z Wilkami, został awizowany pod numerem 5.

Mariusz Staszewski nie dokonał żadnej zmiany w składzie. Ostrowianie pojadą w składzie identycznym, jak podczas półfinałowej rywalizacji z ROW-em Rybnik. Wielki finał zaczną Nicolai Klindt i Oliver Berntzon. Duńczyk w kolejnych wyścigach pojedzie z Tomaszem Gapińskim, który znajduje się pod numerem 10, natomiast Szwed wystartuje dwukrotnie w parze z Patrickiem Hansenem. Z trzynastką na plecach wystąpi lider ostrowian w trwających rozgrywkach, Grzegorz Walasek.

Portal speedwaynews.pl przeprowadzi relację LIVE z finału eWinner 1. Ligi Żużlowej. Start do pierwszego wyścigu zaplanowany jest na godzinę 14:00. Kliknij tutaj, aby zobaczyć tabelę biegową z tego spotkania.

Awizowane składy:
Arged Malesa Ostrów Wlkp.:

9. Nicolai Klindt
10. Tomasz Gapiński
11. Oliver Berntzon
12. Patrick Hansen
13. Grzegorz Walasek
14. Jakub Krawczyk
15. Sebastian Szostak

Cellfast Wilki Krosno:
1. Tobiasz Musielak
2. Václav Milík
3. Patryk Wojdyło
4. Mateusz Szczepaniak
5. Andrzej Lebiediew
6. 
7. Aleks Rydlewski

źródło: eWinner żużel


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 2.0004 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl