REKLAMAeWinner Banner

Wyjazdowy garnitur Motoru i domowe zestawienie Sparty. Awizowane składy na mecz Betard Sparta - Motor

Mikkel Michelsen

Mikkel Michelsen (fot. Łukasz Wilk)

Znamy już składy Motoru Lublin oraz Betard Sparty Wrocław na rewanżowy pojedynek finałowy PGE Ekstraligi. Zestawienia obu ekip różnią się od tych, które menadżerowie posłali w bój w pierwszym meczu, jednak są to stałe zestawienia domowe i wyjazdowe lublinian i wrocławian.

Wrocławianie posyłają w bój taki sam skład, jak podczas rewanżowego meczu półfinałowego z Fogo Unią Leszno. Tai Woffinden otwiera zestawienie i będzie startować w parze z Danem Bewley'em, który wskoczy pod numer 16. Artiom Łaguta pojedzie ze starszym z Brytyjczyków w pierwszym wyścigu, a potem w duecie z Glebem Czugunowem. Niezmiennie z numerem 13 na plecach będzie jeździć Maciej Janowski, lider i kapitan Sparty.

Na podobny manewr zdecydowali się Jacek Ziółkowski oraz Maciej Kuciapa. Lublinianie pojadą do Wrocławia zestawieni w takim sam sposób, jak wtedy gdy jechali pierwszy mecz półfinałowy na torze w Gorzowie. Jedną z kluczowych zmian w porównaniu do składu na pierwszy mecz jest zamiana Grigorija Łaguty oraz Mikkela Michelsena. Duńczyk pojedzie z numerem 1 i dwukrotnie będzie partnerem Dominika Kubery, natomiast Rosjanin został awizowany pod piątką. Polski duet stworzą natomiast Jarosław Hampel z Krzysztofem Buczkowskim.

Początek pojedynku o złote medale DMP zaplanowano na 19:15. Relację LIVE będzie można śledzić na speedwaynews.pl. Kilknij tutaj, aby zobaczyć tabelę biegową tego spotkania.

Awizowane składy:
Betard Sparta Wrocław:

9. Tai Woffinden
10. Mateusz Panicz
11. Artiom Łaguta
12. Gleb Czugunow
13. Maciej Janowski
14. Michał Curzytek
15. Przemysław Liszka

Motor Lublin:
1. Mikkel Michelsen
2. Mark Karion
3. Jarosław Hampel
4. Krzysztof Buczkowski
5. Grigorij Łaguta
6. Wiktor Lampart
7. Mateusz Cierniak

źródło: speedwayekstraliga.pl


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.2606 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl