REKLAMAeWinner Banner

Baron w końcu zmienił układ par. Drobna korekta w Stali. Awizowane składy na mecz Moje Bermudy Stal - Fogo Unia

Jason Doyle (Ż) i Emil Sajfutdinow (B)

Jason Doyle (Ż) i Emil Sajfutdinow (B) (fot. Łukasz Wilk)

Znamy komplet składów na rewanżowy pojedynek o brązowy medal Drużynowych Mistrzostw Polski. Najbardziej interesująca informacja to zmiana układu par w składzie leszczynian, na którą po raz pierwszy w tym sezonie zdecydował się Piotr Baron.

Dotychczas Piotr Baron z uporem godnym lepszej sprawy stawiał na Emila Sajfutdinowa pod numerem 1 oraz Piotra Pawlickiego z piątką na plecach. Tym razem obaj zawodnicy zamienią się miejscami i w Gorzowie to kapitan Fogo Unii zacznie mecz, natomiast Rosjanin będzie startować w parze z juniorami. Pawlicki w dwóch wyścigach wystąpi w duecie z Januszem Kołodziejem. Zmianie nie uległa para Doyle i Lidsey, kolejno pod numerami 4 i 3.

Zestawienie gorzowian niemal w ogólnie nie różni się od składu, który Stanisław Chomski posłał do Leszna. Mecz otworzą Martin Vaculík oraz Szymon Woźniak. Polak wystąpi w parze z awizowanym pod numerem 10 Andersem Thomsenem, a Słowak będzie wsparciem dla rewelacji pierwszego meczu o brąz, Rafała Karczmarza. Bartosz Zmarzlik pojedzie oczywiście z numerem 13. Jedyną zmianą wśród Stalowców po meczu w Lesznie jest zamiana miejscami juniorów.

Relację LIVE z meczu o brąz przeprowadzi portal speedwaynews.pl. Start do pierwszego wyścigu zaplanowano na 16:30. Kliknij tutaj, aby zobaczyć tabelę biegową.

Awizowane składy:
Moje Bermudy Stal Gorzów:

9. Szymon Woźniak
10. Anders Thomsen
11. Martin Vaculík
12. Rafał Karczmarz
13. Bartosz Zmarzlik
14. Kamil Nowacki
15. Wiktor Jasiński

Fogo Unia Leszno:
1. Piotr Pawlicki
2. Janusz Kołodziej
3. Jaimon Lidsey
4. Jason Doyle
5. Emil Sajfutdinow
6. Damian Ratajczak
7. Krzysztof Sadurski

źródło: speedwayekstraliga.pl


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.0709 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl