REKLAMAeWinner Banner

[NA ŻYWO] Batalię o złote medale czas zacząć!

Mateusz Cierniak (C) i Wiktor Lampart (N)

Mateusz Cierniak (C) i Wiktor Lampart (N) (fot. Patrycja Knap)

Już za kilkanaście minut motocykle ponownie wyjadą na tor przy Alejach Zygmuntowskich, by rozpocząć najważniejszą batalię w tym roku. W pierwszym finałowym dwumeczu Motor Lublin podejmie rozpędzoną Betard Spartę Wrocław. 

Spotkanie miało pierwotnie odbyć się w miniony weekend, na drodze ku jego rozegraniu stanęły jednak niekorzystne warunki pogodowe. Mecz finałowy przełożono zatem na czwartkowy wieczór, na godzinę 20:00. Kibice lubelskich Koziołków mogli jednak drżeć o to spotkanie swojej drużyny ze względu na kontuzje, których doznali Grigorij Łaguta wraz z Wiktorem Lampartem. Na szczęście Wiktor Lampart będzie w stanie wspomóc swoją ekipę w finałowych zmaganiach. O stanie zdrowia młodzieżowca informował już jego meneger, Rafał Trojanowski. Na torze zabraknie z kolei Grigorija Łaguty, u którego ból uniemożliwia wzięcie udziału w zawodach. 

Betard Sparta Wrocław czy Motor Lublin? Która z drużyn, przełamawszy gorzowsko-leszczyńską hegemonię w zwycięskich nastrojach stawi się na wrocławskim Stadionie Olimpijskim? Aby przejść do relacji na żywo, kliknij w poniższy odnośnik! 

--> Motor Lublin - Betard Sparta Wrocław <--


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 2.0472 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl