REKLAMAYT
REKLAMAwosp

Sebastian Szostak: Celuję w wygrywanie z seniorami

Sebastian Szostak

Sebastian Szostak (fot. Łukasz Wilk)

Arged Malesa Ostrów jest już jedną nogą w PGE Ekstralidze. Biało-czerwoni  wygrali z Cellfast Wilkami Krosno 60:30. Po raz kolejny kapitalną robotę wykonali młodzieżowcy drużyny Mariusza Staszewskiego.

Chyba nikt się nie spodziewał aż takiego pogromu. Ostrowianie już po pierwszej serii odjechali rywalom z Krosna. Następnie stopniowo budowali przewagę. Arged Malesa po raz kolejny udowodniła, że w ostatnim czasie jest na dobrej fali - Każdy miał ambicje, żeby powtórzyć wynik z meczu z Rybnikiem. Fajnie, że się udało aż tak wygrać – przekazał po meczu Sebastian Szostak.

Przypomnijmy, że Arged Malesa pojawiła się się w finale, dzięki podwójnej wygranej z ROW-em Rybnik. Dzisiaj zespół Mariusza Staszewskiego tak samo, jak w meczu z Rekinami, czuł się bardzo dobrze na własnym owalu - Tor troszkę się różnił, ale myślę, że nie aż tak dużo. Po czasach też widać, że nie było za dużej różnicy. Może na początku tor był przyczepniejszy. Potem się zrobiły dziury i przy okazji było twardziej tak jak z Rybnikiem – dodał po meczu 18-latek w rozmowie z naszym portalem. 

Sebastian Szostak przeciwko Cellfast Wilkom wywalczył cztery punkty z bonusem. Najpierw razem z Jakubem Krawczykiem wygrali bieg młodzieżowy. Następnie junior z Ostrowa zdobył dwie jedynki - Ja nie jestem zadowolony zbytnio, bo celuję w wygrywanie z seniorami. Z młodzieżowcami to wiadomo, że muszę. Z seniorami mogę i oczywiście chcę. To jest mój cel, żeby wygrywać i wtedy jestem zadowolony. Fajnie, że Kuba tak pojechał. Wymieniamy się, bo raz ja jadę lepiej, a raz on. Każdy z nas to ciągnie i są punkty – powiedział wychowanek Mariusza Staszewskiego.

Już za tydzień w niedzielę odbędzie się spotkanie rewanżowe. Arged Malesa Ostrów jest bardzo blisko awansu, lecz w Krośnie musi udowodnić swoją dobrą dyspozycję i utrzymać przewagę w dwumeczu - Będzie to ciężki mecz. Oni będą u siebie i będą jechali tak jak my w Ostrowie, więc zobaczymy – podsumował młodzieżowiec biało-czerwonych.  

źródło: inf. własna

 


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.5099 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl