REKLAMAYT
REKLAMAwosp

Patrick Hansen na temat swojej przyszłości: Wszystkiego się dowiemy po sezonie

Patrick Hansen

Patrick Hansen (fot. Mateusz Biskup)

Zawodnik U24 po raz kolejny zaprezentował się z bardzo dobrej strony przed własną publicznością. Patrick Hansen do wysokiej wygranej biało-czerwonych dorzucił dwanaście punktów z bonusem.

Niedzielny mecz dla młodego Duńczyka był bardzo udany. 22-latek już w swoim pierwszym starcie musiał się napracować, żeby przywieźć punkt i pokonać Andrzeja Lebiediewa. Kolejne biegi Patricka Hansena to już koncertowa jazda w jego wykonaniu. W swoich ostatnich czterech wyścigach był niepokonany. Duńczyk w dużym stopniu pomógł drużynie zbudować kapitalną zaliczkę przed rewanżem - Trochę niespodzianka, ale z drugiej strony ostatni raz z Rybnikiem tez byliśmy mocni. Atmosfera była, tor był jeszcze lepszy niż ostatnio, więc bardzo fajnie. Jeszcze raz mogę tylko podziękować kibicom, bo dzisiaj naprawdę było super – powiedział po meczu najskuteczniejszy zawodnik U24 w eWinner 1. LŻ.

Arged Malesa Ostrów w drugim spotkaniu finałowym będzie chciała się zrewanżować za mecz w rundzie zasadniczej. Na początku lipca podopieczni Mariusza Staszewskiego przegrali w Krośnie dziesięcioma punktami. Patrick Hansen w tamtym spotkaniu zdobył cztery oczka z bonusem - Już jesteśmy mądrzejsi niż w pierwszym meczu. Tor też prawdopodobnie będzie inny i jedziemy po zwycięstwo. Jesteśmy z punktami do przodu, ale czemu by znów nie wygrać – dodaje młody Duńczyk w rozmowie z naszym portalem.

W ostatnim czasie dużo się mówi na temat przyszłości Patricka Hansena. Pada wiele informacji, że 22-latek może zasilić Moje Bermudy Stal Gorzów. Pojawiają się także głosy, że Duńczyk w przypadku awansu zostanie w Ostrowie i w PGE Ekstralidze pojedzie w biało-czerwonych barwach - Wszystkiego się dowiemy po sezonie – zdradził Patrick Hansen na temat swojej przyszłości.

źródło: inf. własna


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.1258 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl