REKLAMAeWinner Banner

Poznaliśmy termin najstarszego turnieju żużlowego w Polsce!

Stadion Miejski w Ostrowie Wlkp.

Stadion Miejski w Ostrowie Wlkp. (fot. Damian Kuczyński)

Za dwa tygodnie odbędzie się 69. Turniej o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego. Rok temu w tych zawodach na podium stanęli wychowankowie miejscowej drużyny.

Prestiżowy turniej jest rozgrywany z przerwami od 1950 roku. W ubiegłym sezonie ze względu na pandemie zawody odbyły się w młodzieżowej obsadzie oraz bez kibiców. Przypomnijmy, że na podium stanęli wychowankowie zespołu z Ostrowa Wielkopolskiego. Pierwszy był Sebastian Szostak. Drugą lokatę zajął Jakub Krawczyk, a podium uzupełnił Kacper Grzelak. W tym roku kolejna edycja Turnieju o Łańcuch Herbowy odbędzie się 10 października (niedziela) o godzinie 12:00. Obsada będzie podana wkrótce.

Chcemy jednak zaprosić już teraz kibiców na 69. Turniej o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego, żeby zarezerwowali sobie czas na niedzielę, 10 października tradycyjnie w samo południe. Przypominamy jednocześnie, że posiadacze karnetów na sezon 2021 obejrzą turniej jako rekompensatę za jeden mecz ligowy, który rozegrany został bez udziału publiczności – powiedział Waldemar Górski, prezes klubu z Ostrowa Wielkopolskiego dla tzostrovia.pl


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.1556 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl