REKLAMAYT
REKLAMAwosp

Krośnianie i ostrowianie w najmocniejszych składach. Awizowane składy na mecz Cellfast WIlki Krosno - Arged Malesa Ostrów

Krosno - Stadion Żużlowy

Krosno - Stadion Żużlowy (fot. Mateusz Biskup)

Poznaliśmy oba awizowane składy na niedzielny finał eWinner 1. Ligi Żużlowej. Ireneusz Kwieciński i Mariusz Staszewski postawili na sprawdzone marki, które mogą zapisać się w historii.

Szczepaniak i Milik zostali zamienieni numerami. Trener Kwieciński doskonale wie, że Mateusz poradzi sobie w czwartym biegu zawodów. Czech zatem będzie partnerem Patryka Wojdyło, który wylądował pod numerem jedenastym. Trzynastka, tradycyjnie, została zarezerwowana dla Andrzeja Lebiediewa. Parę juniorską stworzą Kamil Marciniec i Aleks Rydlewski.

Główna zmiana dotyczyła pozycji Tomasza Gapińskiego i Patricka Hansena. Trener Staszewski stawia na "Gapę" w czwartym biegu zawodów, czyli zajął on numer czwarty. Hansen będzie partnerem z pary Nicolaia Klindta. Duńczyk otworzy to spotkanie z Berntzonem, który otrzymał trzeci numer startowy. Grzegorz Walasek zajął pozycje seniora, który będzie jeździł z juniorami. Para juniorska to Sebastian Szostak i Jakub Krawczyk.

Mecz Cellfast Wilki Krosno - Arged Malesa Ostrów Wielkopolski zostanie rozegrany 3 października (niedziela) o godz. 16:30. Za realizacje transmisji będzie odpowiedzialna stacja nSport+. Portal speedwaynews.pl przeprowadzi relacje LIVE z tego spotkania. Kliknij, aby zobaczyć układ par na to spotkanie.

Awizowane składy:
Cellfast Wilki Krosno:

9. Tobiasz Musielak
10. Mateusz Szczepaniak
11. Patryk Wojdyło
12. Václav Milík
13. Andrzej Lebiediew
14. Kamil Marciniec
15. Aleks Rydlewski
16.

Arged Malesa Ostrów Wielkopolski:
1. Nicolai Klindt
2. Patrick Hansen
3. Oliver Berntzon
4. Tomasz Gapiński
5. Grzegorz Walasek
6. Sebastian Szostak
7. Jakub Krawczyk
8.


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.1002 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl