REKLAMAYT
REKLAMAwosp

Stal Rzeszów traci trenera. „Sportowo wygraliśmy wszystkie mecze”

Dojazd do pierwszego łuku na torze w Rzeszowie

Dojazd do pierwszego łuku na torze w Rzeszowie (fot. Gabriela Niemczak)

Michał Widera opuszcza szeregi 7R Stolaro Stali Rzeszów. Dotychczasowy trener ogłosił odejście poprzez swoje media społecznościowe. W krótkim tekście zawarł wiadomość, że Stal wygrała sportowo wszystkie mecze na swoim owalu.

Michał Widera dołączył do sztabu trenerskiego przed sezonem. Działacz wcześniej zaangażowany był w Śląsku Świętochłowice, a do Rzeszowa przychodził jako wsparcie Janusza Stachyry. Jak widać, po roku pracy z rzeszowskim ośrodkiem żużlowym, Widera odchodzi z klubu. Swoją decyzję przekazał poprzez media społecznościowe. - Oficjalnie żegnam się z klubem RzTŻ Stal Rzeszów. Dziękuje za współpracę w sezonie 2021 - napisał sam zainteresowany.

Nie zabrakło wbicia szpilki w drużynę z Opola. Jak wiadomo, po bardzo kontrowersyjnym walkowerze w meczu z potentatem do awansu, licencja rzeszowskiego owalu została zawieszona. Michał Widera głośno mówił, że goście wpierw ocenili tor jako zdatny do jazdy, aby potem się tego wyprzeć. Były już szkoleniowiec Stali podkreślił również, że z Landshut byli blisko zwycięstwa, ale zabrakło ważnych ogniw. Jak to sam potem skwitował: - Sportowo wygraliśmy na Hetmańskiej 69 wszystkie mecze. Jak sam określił ten termin? Dla Michała Widery, sportowo to wyjechanie na tor i pokazanie się z dobrej strony.

 


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.129 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl