Luke Becker: Trener Skórnicki ma ogromne doświadczenie

Luke Becker

Luke Becker (fot. Roman Biliński)

Luke Becker nie kryje, że chciał zostać w Orle Łódź. Amerykanin jest pod wrażeniem wsparcia publiczności oraz docenia rady Adama Skórnickiego. Luke uważa, że trener potrafi dopasować się w rolę zawodnika i udzielić bardzo ważnych rad.

O usługi amerykańskiego zawodnika do 24. roku życia miało walczyć wiele klubów. Ostatecznie to Becker zadecydował, że nie zmieni otoczenia i pozostanie w barwach Orła Łódź. W rozmowie z klubowymi mediami, Luke opowiada o kredycie zaufania, który powierzył działaczom. Cieszy się, że wreszcie znalazł się klub, który na niego postawił. - Jestem bardzo podekscytowany. Rola zawodnika do lat 24. to istotna pozycja w zespole. Od początku ubiegłego sezonu dostałem szansę występów w drużynie. Gdyby nie ten przepis, mogłoby być zdecydowanie trudniej. Czekam z niecierpliwością na nowe rozgrywki. Miejsce w tabeli na koniec zeszłego sezonu nie mogło sprawić, że byliśmy z niego zadowoleni. Uważam, że możemy się rozwinąć i pójść w górę tabeli - opowiada optymistycznie reprezentant kraju w SoN. 

W Łodzi zostaje również Adam Skórnicki. O usługi tego szkoleniowca usilnie zabiegał Start Gniezno, ale na nic się to zdało. Skórnicki pozostał w Orle i ma ambitne plany, aby powalczyć w nadchodzącym sezonie o coś więcej. Becker nie ukrywa, że jest pod wrażeniem doświadczenia jego trenera. -
Trener Skórnicki ma ogromne doświadczenie. Sam przecież jeździł na żużlu, więc doskonale potrafi wczuć się w pozycję zawodnika. Szkoleniowiec przekazuje sporo rad, pomaga w wielu kwestiach. Jestem naprawdę zadowolony, że pozostanie w klubie. Mam nadzieję, że w następnym sezonie wejdziemy na kolejny, wyższy poziom.

Becker pokazywał się z dobrej strony, co udowadnia średnia 1,857. Zawodnik m.in Wolverhampton Wolves może poszczycić się wysoką średnią domową. Jak sam podkreśla, nie ma on jednak konkretnych założeń na sezon 2022. - Moim głównym celem na przyszły sezon będzie dobre rozpoczęcie rozgrywek ligowych. Oczywiście wszyscy wiedzą, że w ściganiu przychodzą zarówno słabe, jak i dobre dni. Będę natomiast próbował utrzymać stabilną i równą formę, co będzie miało odzwierciedlenie w wynikach. Ważne jest również oczywiście to, aby pozostać zdrowym i uniknąć kontuzji - zakończył.


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 0.7805 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl