Zmiana w zarządzie ROW-u Rybnik

KS ROW Rybnik

KS ROW Rybnik (fot. Arkadiusz Siwek)

Po zakończeniu sezonu doszło do zmian w zarządzie rybnickiego ROW-u. 30 września pracę w klubie zakończył Maciej Kołodziejczyk, dotychczasowy wiceprezes śląskiego klubu. Nie znamy powodów decyzji o rezygnacji.

Dotychczasowy wiceprezes był związany z rybnickim żużlem od lat. W 2012 roku Maciej Kołodziejczyk tworzył stowarzyszenie ŻKS ROW Rybnik, które startowało w 2. Lidze Żużlowej sezon później. Po dwóch latach powstał KS ROW Rybnik, a Kołodziejczyk został wiceprezesem. Po sześciu latach piastowania tej funkcji, podjął on decyzję o rezygnacji.

--> ZOBACZ RÓWNIEŻ: NOWY ZAWODNIK DOŁĄCZY DO ROW-U

Po rezygnacji wiceprezesa głos zabrał główny sternik ekipy „Rekinów”. - To decyzja Macieja i muszę ją uszanować. Dziękuję mu za te lata pracy na rzecz rybnickiego żużla – powiedział dla klubowej strony internetowej Krzysztof Mrozek.

Przypomnijmy, że zespół z Rybnika odpadł w półfinale eWinner 1. Ligi Żużlowej i zakończył sezon bez upragnionego awansu do elity. Na Śląsku czyni się już pierwsze kroki, by przyszły rok był jeszcze lepszy – klub przedłużył kontrakt z liderem, Siergiejem Łogaczowem oraz osiągnął porozumienie z Krystianem Pieszczkiem, który przejdzie do ROW-u ze Zdunek Wybrzeża Gdańsk.

źródło: row.rybnik.com.pl


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.118 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl