REKLAMAeWinner Banner

Czas wyłonić najlepszych w sezonie. Dziś gala PGE Ekstraligi

Bartosz Zmarzlik

Bartosz Zmarzlik (fot. Arkadiusz Siwek)

W czwartkowy wieczór (7 października) odbędzie się uroczysta gala, kończąca sezon PGE Ekstraligi. W hotelu Hilton Warsaw City wybitne osoby ze świata żużla odbiorą nagrody w różnych kategoriach. Początek wydarzenia zaplanowano na 20:30.

Pierwszymi laureatami będą czterej zawodnicy w kategoriach: niespodzianka sezonu, junior sezonu, polski zawodnik sezonu oraz zagraniczny zawodnik sezonu. Piątą z nagród, na które głosują kibice, jest tytuł trenera sezonu. Fani do niedawna mogli oddawać głosy w aplikacji PGE Ekstraligi.

Wręczone będą również trzy inne wyróżnienia. Jak co roku „Złoty Szczakiel” powędruje w ręce osoby szczególnie zasłużonej dla dyscypliny. W przeszłości odebrali ją m.in. pierwszy polski indywidualny mistrz świata, Jerzy Szczakiel (pierwsza nagroda), Zenon Plech czy Roman Jankowski. Podczas gali zaprezentowany zostanie wyścig sezonu. Jak co roku nagrodę dla drużyny sezonu odbierze Drużynowy Mistrz Polski czyli Betard Sparta Wrocław.

W tym roku uroczystą galę poprowadzą Tomasz Dryła oraz Gabi Drzewiecka. Całość odbędzie się w warszawskim hotelu Hilton, a wydarzenie transmitować będzie stacja nSport+. Początek studia o 20:00, natomiast transmisja z samej gali rozpocznie się pół godziny później.

źródło: speedwayekstraliga.pl


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.0998 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl