Jurica Pavlic: Chętnie odwiedzam Leszno

Jurica Pavlic

Jurica Pavlic (fot. Sebastian Siedlik)

Choć Jurica Pavlic po zakończeniu ubiegłego sezonu zakończył sportową karierę, to żużel nadal jest mu bardzo bliski. Chorwat przyznaje, że planuje powtórzyć treningowe przejażdżki, a w weekend pojawił się w Pardubicach.

Jurica Pavlic bardzo dużą część swojej żużlowej kariery spędził w biało-niebieskich barwach. W sezonach 2007-2012 chorwacki zawodnik zdobywał punkty dla Fogo Unii Leszno, najpierw jako junior, a później jako senior. Pavlic przyznaje, że nadal śledzi żużlowe wydarzenia i chętnie przyjeżdża do Wielkopolski. - Cały sprzęt pozostawiłem sobie na pamiątkę, a Leszno bardzo chętnie odwiedzam - mówi w rozmowie z Radiem Elka Chorwat.

Jednym z największych sukcesów sympatycznego zawodnika było wygranie w sezonie 2015 Zlatej Prilby na torze w Pardubicach. Chorwat przyznaje, że bardzo lubi czeskie zawody i tor. - Jestem tu 25 raz - przyznaje Jurica Pavlic, który w niedzielę ponownie pojawił się w Pardubicach.

Po zakończeniu barwnej przygody z czarnym sportem Jurica Pavlic zajął się pracą w rodzinnej firmie. Familia Pavliców sprawuje również pieczę nad stadionem w Gorican, gdzie za rok odbędzie się jedna z rund cyklu SGP. - Do tego czasu trochę przerobimy tor, żeby był jeszcze lepszy do ścigania - zaznacza Jurica Pavlic.


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.1097 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl