REKLAMAYT
REKLAMAwosp

Pierwsze karty odsłonięte! Dwaj seniorzy zostają w Ostrowie!

Tomasz Gapiński

Tomasz Gapiński (fot. Jakub Namysł)

Podczas prezentacji przed Turniejem o Łańcuch Herbowy w Ostrowie Wielkopolskim podano informację, że w zespole przyszłorocznego beniaminka PGE Ekstraligi pozostaną Tomasz Gapiński i Grzegorz Walasek. Doświadczeni zawodnicy byli w zakończonych rozgrywkach mocnymi punktami ostrowian.

Jazda obu zawodników była sporym zaskoczeniem chyba nawet dla fanów z Ostrowa Wielkopolskiego. Mało kto spodziewał się przed sezonem, że Grzegorz Walasek zakończy rozgrywki z jednym z najlepszych indywidualnych wyników w eWinner 1. Lidze Żużlowej, a drugim liderem w szeregach Arged Malesy Ostrów będzie Tomasz Gapiński. Podczas prezentacji przed 69. Turniejem o Łańcuch Herbowy bracia Garcarkowie zapowiedzieli, że obaj żużlowcy zostaną w klubie i będą startować w PGE Ekstralidze.

Nie była to jedyna ważna informacja przekazana przez braci Garcarków. Główni sponsorzy ostrowskiego żużla zapowiedzieli starania o nowy silnik dla Jakuba Krawczyka. Chodzi o jednostkę z warsztatu Ryszarda Kowalskiego. Ponadto głos zabrała pani prezydent miasta, która poinformowała, że wszyscy dołożą wszelkich starań, by za rok ostrowianie byli solidnym graczem przy ekstraligowym stole.


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.1695 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl