REKLAMAeWinner Banner

Dawid Rempała dogadał się już z klubem, w którym pojedzie w 2022 roku!

Dawid Rempała

Dawid Rempała (fot. Sebastian Siedlik)

Za nami 69. Turniej o Łańcuch Herbowy. Wiktor Przyjemski z kompletem punktów stanął na pierwszym miejscu podium. Dawid Rempała, który był czwarty powiedział kilka ciekawych słów od razu po zawodach.

Wychowanek Jaskółek z Tarnowa w dzisiejszym turnieju znalazł się tuż za podium. Dawid Rempała uległ tylko tym zawodnikom, którzy zajęli pierwsze trzy miejsca. Resztę żużlowców przywoził za plecami. Utalentowany 18-latek łącznie uzbierał dwanaście punktów. Zabrakło mu zaledwie jednego oczka do trzeciego Sebastiana Szostaka - Myślę, że zawody na plus aczkolwiek wiadomo mały niedosyt jest przez to czwarte miejsce. Wiem, jaki błąd popełniłem, przez co nie ma tego pudła. Ważne, że cało i zdrowo pomału kończymy sezon. Jeszcze jedne zawody przede mną. W piątek mamy turniej par w Krośnie i możliwe, że w sobotę pojadę do Opola, lecz to jeszcze nic pewnego – powiedział od razu po zawodach Dawid Rempała.

Młodzieżowiec w tegorocznym sezonie zaprezentował się z dobrej strony w eWinner 1. LŻ. W klasyfikacji generalnej uplasował się na czterdziestym dziewiątym miejscu ze średnią 0,909 pkt./bieg. Niestety zespół Dawida Rempały spadł do 2. LŻ i od kilku miesięcy mówiło się, że wychowanek Jaskółek może odejść do innej drużyny - No generalnie jestem już dogadany w jednym klubie i myślę, że niedługo będzie to ogłoszone oficjalnie. Można się tylko domyślać (śmiech) – dodał w rozmowie z naszym portalem 18-latek.

źródło: inf. własna


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.1557 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl