REKLAMAeWinner Banner

Jaki kurs obiorą Holta i Hansen na sezon 2022?

Rune Holta

Rune Holta (fot. Łukasz Wilk)

Za nami decydujące rozgrywki sezonu 2021, przed nami - przerwa zimowa i okienko transferowe. Jak będą wyglądały przyszłoroczne składy ekip startujących w Polsce we wszystkich trzech poziomach rozgrywek? Wiemy, do jakich klubów przymierza się m.in. Norweg z polskim paszportem, Rune Holta, czy wicemistrz świata juniorów, Mads Hansen. 

Do składu ROW-u Rybnik Rune Holta dołączył w ubiegłym roku, tegoroczny sezon zakończył zaś z jedną z najlepszych średnich biegopunktowych na pierwszoligowych torach - 2,148. Prócz tego był on również zdecydowanym liderem swojej drużyny, pokazując, że mimo wieku, nadal potrafi spełniać oczekiwania stawiane wobec niego w zawodach i liczy się w walce. ROW Rybnik ma za sobą udany sezon w części zasadniczej, jednak rybniccy zawodnicy byli już bezradni w starciu z Arged Malesą Ostrowem Wielkopolskim. - Życie nas brutalnie zweryfikowało, a Ostrovia była po prostu lepsza - kwitował po meczu Holta. Czy 48-letni Norweg pozostanie w rybnickim zespole na kolejny sezon? Jest duże prawdopodobieństwo, że w przyszłym roku ujrzymy go w barwach innego klubu. Jak wynika z naszych informacji, możliwe, że żużlowiec obierze kurs na Bydgoszcz, w której barwach byłby chętnie widziany przez zarząd. Jeżeli nie klub prowadzony przez prezesa Jerzego Kanclerza, Holta trafi być może do ekipy z Ostrowa Wielkopolskiego.

 O sporej ilości ofert może mówić za to Mads Hansen, który związany był w zakończonym już sezonie z OK Bedmet Kolejarzem Opole. W polskiej 2. Lidze wykręcił średnią biegową na poziomie 2,153 punktów. Wiadomo już, że wicemistrz świata juniorów nie pozostanie w składzie Kolejarza i rozgląda się za nowym pracodawcą. Na telefony od działaczy klubów nie może narzekać - skłoni się jednak najprawdopodobniej na jazdę w jednym w pierwszoligowych klubów. Z naszych źródeł wynika, że oferty złożyły mu już zespoły z Gniezna, Gdańska oraz przyszłorocznego beniaminka PGE Ekstraligi, zespołu z Ostrowa Wielkopolskiego, jak i spadkowicza, Falubazu Zielonej Góry.

Źródło: inf. własna 


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.0812 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl