Tobiasz Musielak pojedzie w biało-czerwonym kewlarze! Znamy składy na Wielka Brytania - Polska

Tobiasz Musielak

Tobiasz Musielak (fot. Mateusz Biskup)

Tobiasz Musielak został powołany na towarzyskie spotkanie Wielka Brytania - Polska. Zawodnik Cellfast Wilków Krosno uzupełnia zestawienie Biało-Czerwonych, którzy desygnują mocny skład. Brytyjczycy pojadą z Woffindenem.

Spotkanie ma być okazją do przetestowania swoich umiejętności po finale Speedway of Nations. Będzie to wielkie wydarzenie w Glasgow, co może przedstawiać spore zainteresowanie kibiców biletami. Trenerzy obu zespołów postanowili zdradzić nazwiska, które wystąpią na Ashfield w najbliższy poniedziałek. Trener Dobrucki, poza zawodnikami w szerokiej kadrze na SoN, wykorzysta... Tobiasza Musielaka. Żużlowiec Cellfast Wilków Krosno otrzyma życiową szansę na występ w dorosłej reprezentacji. "Tofik" wystąpił ostatnio w Glasgow podczas eliminacji do SGP Challenge, gdzie wygrał z kompletem punktów.

Tai Woffinden i Daniel Bewley wystąpią z numerami jeden oraz trzy. Poza żużlowcami Betard Sparty Wrocław swoje szansę otrzyma dwójka młodzieżowców: Tom Brennan i Jordan Palin. W składzie nie zabraknie Roberta Lamberta, a także żużlowca Stali Rzeszów - Adama Ellisa.

Awizowane składy:
Polska:

1. Dominik Kubera
2. Tobiasz Musielak
3. Maciej Janowski
4. Jakub Miśkowiak
5. Bartosz Zmarzlik
6. Wiktor Lampart

Wielka Brytania:
1. Tai Woffinden
2. Tom Brennan
3. Daniel Bewley
4. Adam Ellis
5. Robert Lambert
6. Jordan Palin

źródło: Fanpage Glasgow Tigers


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.2807 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl