Kto zdobędzie tytuł na wyspach? Brennan: Siła rozpędu jest po naszej stronie

Tom Brennan

Tom Brennan (fot. Coralie Lamarque)

Za nami pierwszy mecz finałowy brytyjskiej Premiership. Po fenomenalnym widowisku minimalnie bliżej sukcesu są zawodnicy Belle Vue Aces, którzy pokonali rywali z Peterborough 46:44. Choć zaliczka jest nieznaczna, to Tom Brennan nie traci pogody ducha.

Pierwsza połowa decydującego dwumeczu na Wyspach Brytyjskich nie zawiodła. Na National Speedway Stadium w Manchesterze kibice oglądali fenomenalne spotkanie. Po pełnym świetnych wyścigów pojedynku Belle Vue Aces i Peterborough Panthers ci pierwsi wypracowali sobie dwa „oczka” przewagi. - Siła rozpędu jest bez dwóch zdań po naszej stronie. Bilans spotkań na East of England Arena jest dla nas całkiem niezły, więc nastawianie przed rewanżem jest bardzo pozytywne - mówi Tom Brennan, żużlowiec „Asów”. Wynik mógł być wyższy, bo miejscowi prowadzili już 38:28, lecz roztrwonili wyraźną różnicę. - Jesteśmy trochę sfrustrowani przez to, że wypuściliśmy z rąk nieco większą przewagę, ale zwycięstwo jest zwycięstwem. Do Peterborough pojedziemy z dwoma punktami zaliczki - dodaje młodzieżowy mistrz Wielkiej Brytanii.

Choć Belle Vue Aces prowadzili 10 punktami, to przewaga rodziła się w bólach. Kilku zawodników z pewnością mogło zaliczyć lepszy występ. Ponadto podopieczni Marka Lemona zastępowali swojego kolegę, Brady'ego Kurtza. - Niektórzy z nas cały czas się z czymś zmagali. Presja była tym większa, że jechaliśmy bez Brady'ego i musieliśmy godnie go zastąpić. Myślę, że nam się udało - podkreśla Tom Brennan. Rewanżowy mecz finałowy odbędzie się w czwartek. - Mecz z Panthers dał nam na pewno sporo do myślenia i myślę, że my naszym rywalom również. Mamy „przerwę”, jesteśmy na półmetku, a ja liczę na to, że w czwartek dopełnimy dzieła - kończy żużlowiec Belle Vue Aces.

źródło: bellevue-speedway.com

Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News