REKLAMAeWinner Banner

Beniaminek eWinner 1. Ligi kontraktuje zawodnika U24!

Michael Härtel

Michael Härtel (fot. Mirosław Zelek)

Zwycięzca 2. Ligi Żużlowej w sezonie 2021 ogłosił kolejny kontrakt. W szeregach "Diabłów" po przerwie zimowej ponownie ujrzymy Michaela Härtela, który będzie mógł startować jako zawodnik U24.

W środowe popołudnie klub z Bawarii poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych o kolejnym zawodniku, który w 2022 roku bronić będzie barw "Diabłów". Umowę z klubem z Landshut przedłużył bowiem Michael Härtel, dla którego będzie to kolejny sezon w tej drużynie. - "Dla Michaela był to dobry sezon w polskiej lidze, mimo to jesteśmy głęboko przekonani, że stać go na jeszcze więcej. Istnieje w nim ogromny potencjał i mamy nadzieję, że "Michi" udowodni to w następnym sezonie" - komentuje menadżer drużyny z Landshut - Sławomir Kryjom. Władze Landshut Devils przyznają, że skład na najbliższy sezon jest prawie zamknięty. Kibice spodziewać się mogą jednak jeszcze jednego transferu.
 

Härtel w zakończonym sezonie osiągnął średnią biegopunktową na poziomie 1,656, co uplasowało młodego Niemca na 26 lokacie wśród zawodników 2. L.Ż. W 61 gonitwach zdobył 23-latek 84 "oczka" oraz 17 bonusów.


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.1633 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl