REKLAMAeWinner Banner

Jakub Jamróg z drugim kontraktem na sezon 2022!

Jakub Jamróg

Jakub Jamróg (fot. Coralie Lamarque)

Jakub Jamróg będzie w sezonie 2022 nadal zawodnikiem Piraterny Motala. Dla reprezentanta polski przyszły rok będzie już drugim w barwach ostatniej drużyny zakończonego sezonu BAUHAUS-ligan.

Jakub Jamróg może być już pewien startów w przyszłym rok w przynajmniej dwóch klubach. Krótko po zakończeniu sezonu wychowanek tarnowskiej Unii zdecydował się na przedłużenie umowy ze Zdunek Wybrzeżem Gdańsk, którego jest krajowym liderem. Pozostanie jego i Wiktora Kułakowa ogłoszono podczas Indywidualnych Mistrzostw eWinner 1. Ligi.

Teraz Jamróg przedłużył również umowę z Piraterną Motala. Polak był w zakończonym sezonie bardzo pewnym punktem szwedzkiej ekipy i w niejednym meczu ratował honor zespołu, a także poprowadził go do jedynego triumfu w sezonie. - Cieszę się, że mogę zostać w Motali. Zdecydowałem, że będę tutaj na dłużej. Od zawodników, przez personel klubowy, wszystko tutaj jest świetne. W tym roku nie udało się uzyskać dobrych rezultatów, ale wyniki to nie wszystko. Myśl o podróży do Motali wywołuje uśmiech i liczę, że za rok będzie tak samo - powiedział dla klubowego fanpage'a Polak.


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.1713 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl