Stadion w Ostrowie już po wizytacji (foto)

Stadion Miejski w Ostrowie Wlkp.

Stadion Miejski w Ostrowie Wlkp. (fot. Damian Kuczyński)

W środę na Stadionie Miejskim w Ostrowie Wielkopolskim odbyła się posezonowa inspekcja obiektu, którą przeprowadzili Leszek Demski oraz przedstawiciele Ekstraligi Żużlowej. W przyszłym sezonie ostrowianie powrócą do elity.

Arged Malesa Ostrów Wielkopolski była w sezonie 2021 zdecydowanie najrówniejszą i najsolidniejszą ekipą w eWinner 1. Lidze, więc awans podopiecznych Mariusza Staszewskiego nikogo nie powinien dziwić. W finale ostrowianie nie dali większych szans Cellfast Wilkom Krosno i zapewnili sobie promocję do PGE Ekstraligi, w której pojadą po raz pierwszy w historii.

Konieczny jest jednak remont obiektu, który obecnie pozostawia nieco do życzenia. Jak co roku, na zakończenie sezonu odbywają się inspekcje poszczególnych torów, a ostrowianie wizytę kontrolerów mają już za sobą. Leszek Demski i przedstawiciele Ekstraligi przybyli do Wielkopolski w środę i sprawdzili stan stadionu Arged Malesy TŻ Ostrovii. Przypominamy, że cały czas trwa modernizacja obiektu, na którą przeznaczone zostaną 4 miliony złotych.

Jako że stadion należy do miasta, podczas inspekcji obecni byli również przedstawiciele władz samorządowych. Klub niebawem pozna wyniki kontroli obiektu oraz listę wymogów, koniecznych do spełnienia, by uzyskać licencję na starty w PGE Ekstralidze. Ostrovia poinformowała o tym na swoim facebookowym fanpage'u.
 


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.1624 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl