Odskocznia od żużla Wiktora Lamparta

Wiktor Lampart

Wiktor Lampart (fot. Patrycja Knap)

Wiktor Lampart ma za sobą bardzo udany sezon. W PGE Ekstralidze został drugim najskuteczniejszym młodzieżowcem pod względem średniej biegopunktowej. Jak się okazuje, junior Koziołków w wolnym czasie prowadzi swój kanał na platformie YouTube! 

Młodzieżowiec Motoru Lublin swoją pasją dzieli się ze światem od kilku miesięcy. Razem z dziewczyną Bożeną na kanale „bowi daily adventures” prezentują głównie treningi na motocrossie. Możemy tam także znaleźć filmiki, które pokazują ich życie codzienne. Jest to ciekawa odskocznia od żużla reprezentanta Polski. Nasz medialny podopieczny przy okazji przygotowań do sezonu może także rozwijać swoją inną pasję. Nie jest to pierwszy żużlowiec, który prowadzi kanał na YouTube. Wcześniej filmiki zaczął nagrywać m.in. Daniel Kaczmarek.

Junior Koziołków w 2021 roku wywalczył sporo tytułów. Razem z Motorem Lublin powtórzyli historyczny wyczyn i zdobyli srebrny medal w rozgrywkach PGE Ekstraligi. Krążek tego samego koloru Wiktor Lampart wywalczył z rówieśnikami w DMPJ. Dodatkowo ostatnio nasz medialny podopieczny stanął na trzecim miejscu podium w IMŚJ.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.1349 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl