Falubaz z ważnym wsparciem na 2022 rok!

maskotka Falubazu

maskotka Falubazu (fot. Patryk Kowalski)

Falubaz Zielona Góra w 2022 roku pojedzie na zapleczu PGE Ekstraligi. Klub już teraz buduje bazę sponsorską i wesprzeć Myszy postanowiła firma Pentel Polska, która jest znana ze współpracy z Piotrem Protasiewiczem.

Klub z Zielonej Góry w zakończonym już sezonie pożegnał się z PGE Ekstraligą. W następnym roku pojedzie w eWinner 1. LŻ z celem wrócenia do najwyższej klasy rozgrywkowej. Z całą pewnością pomoże w tym firma Pentel Polska. Sponsor Myszy, który ma w znaczący sposób wesprzeć Falubaz, jest jednym z liderów na światowym rynku artykułów piśmiennych. Jest to dobra informacja dla fanów klubu z Zielonej Góry.

Firmę Pentel Polska większość pewnie kojarzy z Piotrem Protasiewiczem. Doświadczony Polak może liczyć na wsparcie tego sponsora już od prawie ćwierć wieku - To już 23 lata przyjaźni między mną a firmą Pentel, bo nie jest to relacja biznesowa, a znajomość, w której możemy na sobie polegać w każdej sytuacji. To też dla mnie znakomita wiadomość, że firma, którą doskonale znam i podziwiam jest również przyjacielem klubu, który reprezentuję – powiedział Piotr Protasiewicz dla zuzel.falubaz.com.


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.6389 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl