Młodzieżowiec żegna się z Unią Tarnów!

Dawid Rempała

Dawid Rempała (fot. Sebastian Siedlik)

Sezon 2021 zapisał czarną kartę w historii Unii Tarnów. "Jaskółki" spadły do najniższej klasy rozgrywkowej, a scenariusz ten ziścił się jeszcze na trzy kolejki przed końcem rundy zasadniczej eWinner 1. Ligi. Tym samym przyszłość klubu stanęła pod znakiem zapytania, a kolejną smutną dla tarnowskich kibiców informacją jest ta, iż w dniu dzisiejszym z klubem pożegnał się młodzieżowiec drużyny - Dawid Rempała.

19-latek w sezonie 2021 w spotkaniach Unii Tarnów wystąpił w 44 biegach, w których do uzyskał 36 punktów z 4 bonusami, a taka zdobycz przełożyła się na 49. średnią w lidze - 0,909 pkt./bieg. Ponadto, Rempała w minionym sezonie notował także występy jako "gość" w drugoligowej 7R Stolaro Stali Rzeszów, gdzie średnia biegopunktowa była wyższa - 1,235 pkt./bieg. 

Za pośrednictwem social mediów, Rempała przekazał, iż jego ścieżki z tarnowskim zespołem rozchodzą się. W kuluarach młodzieżowca łączy się ze spadkowiczem z PGE Ekstaligi - Marwis.pl Falubazem Zielona Góra. Niewykluczone, iż rzeczywiście właśnie w tym klubie zawodnik będzie kontynuował swoją karierę, bowiem na koniec swojego wpisu dodał - "Dziękuje i do zobaczenia na pierwszoligowych stadionach".
 

 
 
 
Zwrot za pierwszy zakład do 110 PLN z kodem SPEEDWAYNEWS -> sprawdź szczegóły!

Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.198 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl