Krzysztof Cegielski: To może być bardzo dobry transfer

Krzysztof Cegielski

Krzysztof Cegielski (fot. Mateusz Biskup)

GKM Grudziądz powoli kompletuje skład na 2022 rok. Do zespołu mają dołączyć Wadim Taraisenko oraz Frederik Jakobsen. Krzysztof Cegielski ocenił możliwości obydwóch zawodników.

Rosjanin w tegorocznym sezonie był trzecim najskuteczniejszym zawodnikiem na zapleczu PGE Ekstraligi. Wykręcił średnią 2,219 pkt./bieg. Wadim Tarasienko był jednym z liderów Polonii Bydgoszcz. W następnym sezonie najprawdopodobniej będzie jeździł w barwach Gołębi - Uważam, że on może sobie poradzić. Jest już doświadczony i dysponuje wysokiej klasy sprzętem. Pod tym względem nie odstaje do czołówki, która ściga się, na co dzień w Grand Prix. Jeśli ktoś w niego jeszcze mocniej zainwestuje, to z tej mąki może być chleb. To może być bardzo dobry transfer – mówi Krzysztof Cegielski dla polskizuzel.pl.

Frederik Jakobsen z kolei ma być zawodnikiem U24 w GKM-ie Grudziądz. Duńczyk w 2021 roku jeździł w zespole Startu Gniezno. W eWinner 1. LŻ był dwudziestym drugim najskuteczniejszym zawodnikiem. Wywalczył średnią 1,859 pkt./bieg - Jestem też bardzo ciekaw, jak poradzi sobie Frederik Jakobsen. To dla mnie jednocześnie największy znak zapytania. Ma ogromne możliwości, ale ostatnio czegoś mu brakowało. Być może to był sprzęt i teraz się to zmieni – dodał Krzysztof Cegielski.


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.1456 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl