Zapadły pierwsze decyzje co do struktur Wolfe Wittstock. Wybrano zarząd klubu

Zawodnicy Wölfe Wittstock

Zawodnicy Wölfe Wittstock (fot. Tobias Karnatz)

Kiedy dołączali do rozgrywek 2. Ligi Żużlowej, wiązano z nimi spore nadzieje. Miniony już sezon całkowicie zniweczył jednak dobre wrażenie Wölfe Wittstock. Na chwilę obecną niepewna jest też ich przyszłość w przyszłorocznym sezonie. W Wittstock wybrano już jednak zarząd klubu!

Po wielu perturbacjach drużyna Wolfe Wittstock znalazła się w składzie zespołów startujących w tegorocznej 2. Lidze Żużlowej. Spodziewano się również, że niemiecka drużyna będzie w stanie sporo namieszać w rozgrywkach. Kolejne wydarzenia w trakcie sezoni pokazały jednak zupełnie inną rzeczywistość. Jedynym atutem ekipy prowadzonej przez Marcina Sekulę był jedynie ich nietypowy tor, na którym m.in. drużyna z Rawicza, czy Rzeszowa, nie była w stanie się odnaleźć, ulegając gospodarzom spotkań. Rozgrywki ligowe zakończyli jednak jako outsiderzy 

Wątpliwa jest na chwilę obecną kwestia startu Wolfe Wittsock w przyszłorocznym sezonie. Wiadomo jednak, że Frank Mauer nie poddaje się i chce również, by drużyna wzięła udział w polskich rozgrywkach w kolejnym sezonie. Wczoraj, za pomocą mediów społecznościowych, przedstawiono zarząd klubu. Jako jego przewodniczących podano Franka Mauera i Dennisa Sttlera. Posadę dyrektora sportowego piastować będzie zaś Peter Möller, rzecznika prasowego zaś Tomas Klemm. 


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.0817 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl