REKLAMAeWinner Banner

Osamotniony Philip Hellström-Bängs w zawodach o tytuł najlepszego duetu na świecie

Philip Hellström-Bängs

Philip Hellström-Bängs (fot. Michał Krupa)

Nienajlepsze wieści dla kibiców wspierających reprezentację Szwecji. W dzisiejszych zawodach nie weźmie udziału Oliver Berntzon, który miał zastąpić kontuzjowanego Jacoba Thorssella. Oznacza to, że również dziś w zawodach weźmie udział tylko osiemnastoletni Philip Hellström-Bängs.

Szósta gonitwa we wczorajszych zawodach Speedway of Nations zakończyła się dość niefortunnie dla kadry Szwecji. Dwójka jej reprezentantów, Jacob Thorssell i Pontus Aspgren, wchodząc w drugi wiraż upadła na tor, po kontakcie między nimi. Groźny upadek, który zaliczyli Szwedzi sprawił, że nie byli oni w stanie kontynuować swojego udziału w zawodach. Thorssella podczas drugiego dnia miał zastąpić Oliver Berntzon, jak się jednak okazuje, nie pojawi się on na stadionie w Manchesterze. Oznacza to, że również dziś osamotniony reprezentant ze Skandynawii, Philip Hellström-Bängs powalczy przeciwko swoim rywalom. 

Pech dopadł również reprezentanta i lidera kadry Brytyjczyków - Taia Woffindena. Trzykrotny mistrz świata również nie weźmia udziału w dzisiejszej imprezie ze względu na upadek, który zanotował we wczorajszym osiemnastym wyścigu. Zastąpi go Daniel Bewley. Początek niedzielnego finału Speedway of Nations już o godzinie 17:00. Portal speedwaynews.pl przeprowadzi relację na żywo z tych zawodów, która dostępna jest TUTAJ
 


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.148 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl