REKLAMAeWinner Banner

Odważny ruch Gomólskiego stanie się faktem?

Kacper Gomólski

Kacper Gomólski (fot. Krzysztof Szpak)

Kacper Gomólski zdecydował się na odważny ruch. „Ginger” najprawdopodobniej zostanie nowym zawodnikiem specHouse PSŻ Poznań. Wychowanek Startu Gniezno miałby być jednym z ważnych elementów w drużynie.

Poznań chce pierwszoligowego żużla. „Skorpiony” po ustąpieniu Arkadiusza Ładzińskiego z funkcji prezesa zaczynają być poważniejszym uczestnikiem rynku transferowego. Wiele plotek mówi o możliwych wzmocnieniach z eWinner 1. Ligi Żużlowej, ale bardzo często przewija się nazwisko Kacpra Gomólskiego. Wychowanek Startu Gniezno miałby zasilić kadrę drużyny z 2. Ligi Żużlowej.

Ostatni sezon „Gingera” był bardzo chimeryczny. Kacper miał bardzo dobre wejście w barwach ROW-u Rybnik. Zawodnik uratował rybniczanom zwycięstwo w Bydgoszczy i był jednym z ważniejszych ogniw Marka Cieślaka. Jednakże pozostała część sezonu to kolejne problemy z formą i sprzętem. Gomólski przypominał innego zawodnika. Był mniej agresywny i często zostawał z tyłu stawki. Nic więc dziwnego, że nie było zbyt wielu chętnych na jego usługi w eWinner 1. Lidze. Jedynie macierzysty klub złożył ofertę, ale wiele wskazuje na obecność młodszego z braci Gomólskich w kadrze specHouse PSŻ-u Poznań. Byłby to odważny ruch, ale i przemyślany. Zawodnik nadal jest jednym z niewielu polskich seniorów, który mógłby zrobić różnicę na torach w niższej lidze. Gomólski zakończył swój sezon zwycięstwem w Memoriale Rycerzy Speedwaya.

źródło: sportowegniezno.pl

 


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.0989 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl