Start Gniezno z nowym (starym) menadżerem! Legenda będzie szkolić juniorów

Błażej Skrzeszewski

Błażej Skrzeszewski (fot. Radosław Majewski (startgniezno.com))

Poznaliśmy nazwiska nowych członków sztabu szkoleniowego. Rola menadżera przypadła Błażejowi Skrzeszewskiemu, który pracuje z drużyną od dłuższego czasu. Do Gniezna powraca Tomasz Fajfer. Legenda miejscowego zespołu będzie odpowiedzialna za szkolenie młodzieżowców.

Rafael Wojciechowski przestaje pełnić obowiązki menadżera zespołu wraz z końcem obecnego miesiąca. W mediach krążyły spekulacje na temat możliwego zastępstwa. Pojawiało się nazwisko Adama Skórnickiego czy Piotra Świderskiego, ale ostatecznie to Błażej Skrzeszewski został ogłoszony jako nowy menadżer zespołu. - Błażej działał ze mną przez ostatnie dwa lata, współpraca była bardzo dobra. Razem uczestniczyliśmy w kursie trenersko-instruktorskim. To naturalny ruch. Błażej zawsze będzie miał moje wsparcie, to człowiek, który szybko się uczy - opowiada Wojciechowski w klubowych mediach.

Błażej Skrzeszewski jest bardzo znaną osobą w gronie żużlowców amatorów. Od dłuższego czasu działa w gnieźnieńskim ośrodku i stara się organizować zawody. Kibice mogli go oglądać m.in. W parku maszyn, czy przy prezentacji zespołu w tym sezonie. Błażej dotychczasowo pełnił obowiązki kierownika zespołu. Jak sam przyznaje, jest gotowy do wyrobienia sobie renomy w nowej roli. - Zdaję sobie sprawę, że szczególnie dla niektórych zagranicznych zawodników mogę być osobą anonimową. Środowisko gnieźnieńskie mnie jednak zna, a swoją pracą, zaangażowaniem i zasadami, mam nadzieję przekonam ich do mojej osoby - zapewnia świeżo upieczony menadżer Aforti Startu Gniezno.

Nowym opiekunem młodzieżowców został Tomasz Fajfer. Jest to osoba, której sylwetki nie trzeba przedstawiać kibicom Startu. Trzemesznianin spędził wiele lat w barwach gnieźnieńskiego zespołu (1986-2000), a swoją karierę skończył w Opolu. Jego synami są Oskar i Maciej Fajferowie. - Będę robił wszystko, aby ta młodzież wskoczyła na wyższy szczebel drabinki, jaką jest kariera. Mam nadzieję, że wszystko zagra - przyznaje nowy trener juniorów w Starcie Gniezno. Dotychczasowo tę rolę sprawował Krzysztof Jabłoński. Bardzo możliwe, że sztab szkoleniowy zostanie powiększony w przyszłości o kilka nowych osób.

 


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.1956 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl