REKLAMAeWinner Banner

W Rzeszowie okazja do wsparcia juniorów. 1000 zł na rozwój młodzieży

Patryk Rolnicki

Patryk Rolnicki (fot. Michał Krupa)

Przed kilkoma dniami rzeszowscy działacze spotkali się z prezydentem miasta i zaprezentowali długofalową strategię rozwoju klubu oraz popularności dyscypliny w stolicy Podkarpacia. Jednym z punktów programu był „Klub 100”, który ma na celu umożliwienie rozwoju młodzieżowcom.

Rzeszowskie Towarzystwo Żużlowe mierzy wysoko. „Żurawie” mają plan, by w przeciągu najbliższych sezonów zameldować się w eWinner 1. Lidze Żużlowej i stale poprawiać warunki do rozwoju wychowanków. W ciągu dekady rzeszowianie chcą uzyskać promocję do PGE Ekstraligi. Nowa strategia zakłada również utworzenie Centrum Sportu Motorowego, organizację corocznego Pucharu Kibica, będącego Memoriałem Eugeniusza Nazimka. Szczegóły opisywaliśmy przed kilkoma dniami. Jedną z inicjatyw programu rozwoju jest utworzenie „Klubu 100”. Na czym będzie polegać ten projekt?

Rzeszowianie na swojej stronie internetowej wyjaśniają szczegóły nowej inicjatywy, która z miejsca spotkała się z bardzo przychylnymi opiniami. Otóż każdy chętny może zadeklarować wpłatę składki w wysokości minimum 1000 zł, która zostanie przeznaczone na rozwój najmłodszych zawodników. Pierwszy cel to zakup motocykla dla Nikodema Chorzępy, wychowanka rzeszowian, który zdał egzamin na licencję „Ż” pod koniec września tego roku.

Członkowie „Klubu 100” mogą liczyć na szereg korzyści, jednak cała akcja ma przede wszystkim charakter sponsorski. Wspierający juniorów mogą liczyć m.in. na reklamę w programie meczowym, jeden karnet na domowe spotkania rzeszowian oraz zniżkę na zakupy klubowej odzieży czy gadżetów. Pamiątką dla członków ma być również plakat lub kalendarz z podpisami wszystkich zawodników. Aby zostać członkiem klubu, chętni muszą wypełnić deklarację członkowską, a następnie uiścić roczną składkę.

źródło: rztz.pl


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.2342 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl