REKLAMAeWinner Banner

Szwedzki duet razem nie tylko w Gnieźnie. Lindbäck i Hellström-Bängs z kolejnym kontraktem

Antonio Lindbäck

Antonio Lindbäck (fot. Jarosław Pabijan)

Tydzień temu Aforti Start Gniezno poinformował o podpisaniu kontraktów z dwoma szwedzkimi zawodnikami, z Antonio Lindbäckiem i Philipem Hellström-Bängsem.  W sobotnie południe kolejny klub przekazał wieści na temat pozyskania dwójki wyżej wymienionych w swoje szeregi. W kolejnym roku zobaczymy ich w zespole z Masarny. 

Philip Hellström-Bängs stał się ulubieńcem w środowisku żużlowym po finałach Speedway of Nations, gdzie na torze w Manchesterze osamotniony bronił honoru swojego kraju. W trakcie sobotnich zawodów kontuzji doznali bowiem Pontus Aspgren wraz z Jacobem Thorssellem. Nie udało się również dotrzeć Oliverowi Berntzonowi, który nie zdołał wystąpić w finale w zastęptwie za Thorssella. W związku z tym młody Szwed musiał sam walczyć na torze, bez żadnego wsparcia. Mimo to, wykazał się on ambitną postawą, ścigając się przeciwko najlepszych na świecie żużlowców. 

Głośnym echem odbiła się również zeszłotygodniowa informacja dotycząca innego szwedzkiego zawodnika, Antonia Lindbäcka. Żużlowiec, po zakończeniu swojej kariery powrócił na tory w maju tego roku. W miniony weekend klub z Gniezna poinformował swoich kibiców o podpisaniu kontraktu z Lindbäckiem, jak i Philipem Hellström-Bängsem. Duet tych szwedzkich zawodników to również pierwsze z ogłoszonych nazwisk na sezon 2022 w składzie Masarny Avesty. - Niezmiernie się cieszymy, że dwóch ulubieńców publiczności i lokalnych zawodników zdecydowało się na dalszą jazdę w Masarnie - napisano w komunikacie klubu. 

 

 

 

 


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.0896 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl