Gleb Czugunow: Nadszedł czas zmienić otoczenie

Gleb Czugunow

Gleb Czugunow (fot. Wojta Zavřel)

Po kilku latach swojej współpracy z teamem, Gleb Czugunow zadecydował o zmianach w swoim otoczeniu. Poinformował o tym swoich kibiców w sobotnim wpisie w swoich social mediach. - Nadszedł dzień, kiedy podjąłem decyzję, by zmienić swoje otoczenie - pisze Rosjanin z polskim paszportem. 

Urodzony w Saławacie 21-letni zawodnik swoją przygodę z polską ligą rozpoczął w 2016 roku w barwach Kolejarza Opole. Spędził w nim rok, by następnie przenieść się do Orła Łódź, gdzie również zawitał tylko na sezon, a jego następnym klubem w karierze była Betard Sparta Wrocław, w której zadomowił się na dobre. W zespole obecnego mistrza Polski ściga się już od 2018 roku. Owocem tegorocznych wysiłków zarówno Czugunowa, jak i całego zespołu ze stolicy Dolnego Śląska, jest złoto w Drużynowych Mistrzostwach Polski. Ten rok jest również przełomowym w kontekście współpracy Gleba Czugunowa ze swoimi mechanikami.

 - Nastąpił dzień, kiedy podkjąłem decyzję, by zmienić w swoije otoczenie. W sezonie 2021 pracowałem razem z Piotrkiem i Eadkiem. Dl mnie osobiście był to piękny czas, który spędziłem z dobrymi mechanikami, ale i osobami. Z Piotrkiem pracowaliśmy pięć lat, od samego początku mojej kariery w Polsce. Przeszliśmy wspólnie drogę od ławki w pierwszej lidze, do podstawowego zawodnika w najlepszej drużynie w Ekstralidze. Jest to dość ciężki etap mojej kariery. Wierzę jednak, że podjąłem prawidłowe decyzje. Dziękuję chłopakom za ciężką pracę, że zalezało im na wynikach tak samo, jak mi. Za to, że wierzyli, za to, że wspierali mnie w każdej chwili - napisał Czugunow na swoim Instagramie. 


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.1857 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl