Wilki o krok od nowego wzmocnienia?

Krzysztof Sadurski

Krzysztof Sadurski (fot. Mateusz Biskup)

Od dłuższego czasu pojawiają się głosy, że Krzysztof Sadurski może zostać nowym zawodnikiem Cellfast Wilków Krosno. Sam młodzieżowiec dodał tajemniczą relację na swoje konto społecznościowe.

Drużyna z Krosna w tegorocznym sezonie dotarła aż do finału. Najsłabszym punktem Wilków okazali się juniorzy. Zwłaszcza było to widać w dwumeczu finałowym, w którym młodzieżowcy z Krosna w obu spotkaniach przywieźli tylko z góry przypisany punkt. Z juniorów Wilków najlepszą średnią wykręcił Bartosz Curzytek i wyniosła ona 0,675 pkt./bieg. Władze tegorocznego beniaminka w przyszłym sezonie chcą ponownie włączyć się do walki o awans, lecz tym razem już ze skuteczniejszymi młodzieżowcami.

Dużo się mówi o tym, że Krzysztof Sadurski miałby dołączyć do ekipy z Krosna. Junior Byków w 2021 roku wystąpił w trzydziestu wyścigach na najwyższym szczeblu rozgrywkowym. Był zawodnikiem nieklasyfikowanym i zdobył średnią 0,433 pkt./bieg. Krzysztof Sadurski w sobotnią noc wrzucił na instagramową relację swoje zdjęcie na torze w Krośnie i dodał tajemnicze emotki. Czy to oznacza, że junior Unii Leszno zmieni otoczenie?
 


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.1207 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl