REKLAMAeWinner Banner

Mocno obsadzony Ladbrokes Olympique zakończy sezon na Monmore Green

Monmore Green podczas turnieju pożegnalnego Rory'ego Schleina

Monmore Green podczas turnieju pożegnalnego Rory'ego Schleina (fot. Wolves Speedway)

Jeszcze niespełna tydzień temu, fani speedwaya w Wolverhampton mogli oglądać wspaniałe widowisko podczas pożegnania Rory'ego Schleina. Minęło kilka dni, a na Monmore Green znów zagoszczą zawody. Tym razem będzie to już ostatni akcent sezonu 2021. Promotorzy zachęcają do przybycia i gwarantują niezapomniane wrażenia.

Ladbrokes Olympique to tradycyjny turniej, który odbywa się regularnie na stadionie w Wolverhampton. Zmagania będą miały charakter zakończenia sezonu 2021. Na starcie ujrzymy wiele ciekawych nazwisk. W turnieju pojedzie m.in. Rory Schlein, który przed kilkoma dniami miał swoje oficjalne pożegnanie. Australijczyk zdecydował, że wystąpi jeszcze w tych zmaganiach, wraz z kolegami z zespołu.

Na torze kibice zobaczą również byłych rajderów Wolves. - Wspaniale będzie powitać naszych dawnych zawodników. Wystartują u nas znów Ricky Wells, Ty Proctor i Kyle Howarth - mówił przed kilkoma dniami promotor Chris Van Straaten. Okazało się później jednak, że ostatniego z wymienionych fani nie ujrzą na Monmore Green. Kyle Howarth załapał koronawirusa, co wyklucza jego start w turnieju. Zastąpi go Chris Harris. 

W zawodach pojedzie również niemiecki talent Norick Blödorn. 17-latek pod koniec sezonu wybrał się na Wyspy i wykorzystuje wszystkie sposobne okazje do nabierania żużlowych szlifów. Przypomnijmy, że mimo zainteresowania przez wiele polskich klubów, postanowił on przedłużyć swoją umowę z Landshut Devils– Chętnie zobaczę, jak wygląda młody Norick Blödorn. Na Monmore Green mamy tradycję dawania nowym młodym talentom szansy na tym turnieju, co zaowocowało w przeszłości pozyskaniem nowych zawodników. Przebywa w Wielkiej Brytanii i bierze udział w kilku otwartych zawodach, więc logicznie było go do nas zaprosić - dodaje Van Straaten.

Ladbrokes Olympique w przeszłości wygrywały takie nazwiska, jak Peter Karlsson, Scott Nicholls, Jacob Thorssell, Fredrik Lindgren, Joe Screen, Ole Olsen, czy Greg Hancock.

Zawody rozegrane zostaną w formacie piętnastobiegowym. Następnie odbędzie się wyścig finałowy. Początek w poniedziałek 25 października o godzinie 20:30.

Lista startowa:
1. Sam Masters (Australia)
2. Luke Becker (USA)
3. Nick Morris (Australia)
4. Ryan Douglas (Australia)
5. Rory Schlein (Australia)
6. Leon Flint (Wielka Brytania)
7. Broc Nicol (USA)
8. Scott Nicholls (Wielka Brytania)
9. Ty Proctor (Australia)
10. Ricky Wells (USA)
11. Kyle Howarth (Australia) Chris Harris (Wielka Brytania)
12. Norick Blödorn (Niemcy)


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.1922 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl