REKLAMAYT
REKLAMAwosp

Karol Żupiński dołączy do teamu Krzysztofa Lewandowskiego!

Krzysztof Lewandowski (C), Karol Żupiński (N)

Krzysztof Lewandowski (C), Karol Żupiński (N) (fot. Patrycja Knap)

W sobotę Krzysztof Lewandowski zorganizował spotkanie dla najbliższych w ramach zakończenia sezonu. Junior eWinner Apatora Toruń podziękował wszystkim za pomoc. Wczoraj na swoim fanpage’u ogłosił nową informację!

Na spotkaniu pojawili się członkowie teamu Krzysztofa Lewandowskiego oraz ich rodziny. Nie zabrakło także sponsorów, którzy bardzo pomogli w tym sezonie 16-latkowi. Dzień później młodzieżowiec Aniołów ogłosił bardzo ważną informację. Do teamu Krzysztofa Lewandowskiego pod przewodnictwem managera Macieja dołączy Karol Żupiński. Cała współpraca ma się rozpocząć od nowego sezonu. Dodatkowo tegoroczny debiutant przekazał, że w poniedziałek poda kolejną bardzo ważną wiadomość.

Krzysztof Lewandowski w oficjalnym poście podziękował także kibicom, którzy mocno go wspierali w 2021 roku - Widzimy jak doceniacie nasze wysiłki i jesteście z nami zarówno w tych lepszych jak i nieco słabszych chwilach. Jesteśmy niesamowicie wdzięczni za wszystkie miłe słowa i okazywaną wiarę w nasze działania. Będziemy się starać cały czas rozwijać żebyśmy wspólnie mogli cieszyć się sukcesami – napisał młody zawodnik eWinner Apatora Toruń.  
 

 


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.1877 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl