Klub z Krosna przekazał dobrą informację!

Wilki Krosno

Wilki Krosno (fot. Mateusz Biskup)

Cellfast Wilki Krosno w 2021 roku zadebiutowały w eWinner 1. LŻ. Zespół Ireneusza Kwiecińskiego dotarł aż do finału i walkę o awans przegrał z Arged Malesą Ostrów. Klub z Krosna po zakończeniu sezonu przekazał pozytywną informację.

Prawie nikt się nie spodziewał, że Wilki w tym sezonie na zapleczu PGE Ekstraligi będą zajmowały po rundzie zasadniczej pierwsze miejsce. Drużyna wzmocniła się w trakcie rozgrywek i okazała się postrachem wielu drużyn. Ostatecznie nie doszło do awansu, ponieważ zespół z Krosna uległ w dwumeczu finałowym ekipie Mariusza Staszewskiego. Wilki po zakończonym sezonie poinformowały, że dokonały wszystkich rozliczeń finansowych - Osiągnęliśmy wicemistrzostwo eWinner 1. Ligi. Dosłownie otarliśmy się o awans do PGE Ekstraligi. To największy sukces w historii krośnieńskiego żużla. Jednocześnie zawsze bardzo szczegółowo planowaliśmy i realizowaliśmy zadania budżetowe. W klubie nie ma nieuregulowanej faktury. W żużlu to wielka sprawa, bowiem ta dyscyplina jest wyjątkowo trudna do szczegółowego zaplanowania i rozliczenia. Szczegółowa analiza każdego kroku pozwoliła zamknąć sezon bez jakichkolwiek zaległości – powiedział Grzegorz Leśniak.

Wilki będą mogły spokojnie wziąć udział w procesie licencyjnym Polskiego Związku Motorowego, który jest zaplanowany na przełom listopada i grudnia. Klub poinformował także, że budżet w tym sezonie był trzykrotnie większy od tego w 2020 roku - Mamy grono wspaniałych partnerów. Nasi sponsorzy chcą razem z nami budować coraz mocniejszy klub. Tak samo jest z władzami miasta. Wszystkim naszym partnerom na czele ze sponsorem tytularnym – firmą Cellfast bardzo dziękujemy za owocną współpracę – dodał prezes klubu z Krosna w rozmowie z wilkikrosno.pl.


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.3164 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl