REKLAMAeWinner Banner

Oficjalnie: Mads Hansen podpisze kontrakt w eWinner 1. Lidze!

Mads Hansen

Mads Hansen (fot. Tobias Karnatz)

To może być jeden z kluczowych transferów na zapleczu PGE Ekstraligi. Beniaminek, czyli Trans MF Landshut Devils ogłosił porozumienie z Madsem Hansenem, jednym z najlepszych zawodników w 2. Lidze i indywidualnym wicemistrzem świata juniorów.

Hansen był jednym z najbardziej łakomych kąsków na tegorocznej giełdzie transferowej. Młody Duńczyk w zakończonym już sezonie stał się jednym z liderów OK Bedmet Kolejarza Opole oraz wyrósł na jednego z najlepszych młodzieżowców na Ziemi. Złoty medal IMŚJ Hansen przegrał dopiero w ostatnim wyścigu cyklu, natomiast awans do eWinner 1. Ligi w finale, gdzie jego drużyna nie dała rady ekipie Landshut Devils. To właśnie bawarski klub wygrał wyścig po podpis wicemistrza świata.

Mads Hansen to kolejny zawodnik w zespole Sławomira Kryjoma. Duńczyk dołącza do m.in. Dimitriego Berge, Kaia Huckenbecka oraz Martina Smolinskiego czy też Noricka Blödorna, a niemiecki klub daje jasny sygnał, że za rok powalczy nie tylko o utrzymanie. Pozyskanie Hansena to wielki sukces, albowiem żużlowiec cieszył się zainteresowaniem nawet klubów z Ekstraligi. - Pół ligi walczyło o podpis Hansena, dlatego tym bardziej cieszy nas, że jego wybór padł na Landshut. Mads wiele razy pokazywał, jak świetnym jest zawodnikiem i że ma ogromny potencjał. Jest młody, głodny sukcesów i może jeździć jako U24 - mówi z dumą Bernhard Muggenthaller, szef klubu z Landshut.


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.1336 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl