REKLAMAeWinner Banner

Wychowanek Unii Leszno uzgodnił warunki kontraktu w Gnieźnie!

Szymon Szlauderbach

Szymon Szlauderbach (fot. Patryk Kowalski)

Aforti Start Gniezno poinformował o pozyskaniu nowego zawodnika. To wychowanek leszczyńskiej Unii, Szymon Szlauderbach, który ostatni sezon spędził w zespole Metalika Recycling Kolejarza Rawicz. Szlauderbach będzie występować jako zawodnik do lat 24.

To dość nieoczekiwany ruch zarówno klubu, jak i samego zawodnika. W zakończonym sezonie Szymon Szlauderbach był bardzo pewnym punktem drugoligowego Metalika Recycling Kolejarza Rawicz, dla którego zdobywał niemal dwa punkty na wyścig. W Gnieźnie będzie najprawdopodobniej walczyć o miejsce w składzie z Philipem Hellströmem-Bängsem, czyli rewelacją turniejów Speedway of Nations.

Szlauderbach to nie pierwszy wychowanek Unii Leszno, który zdecydował się na kontrakt w Gnieźnie. W ostatnich latach barw klubu z pierwszej stolicy Polski bronili chociażby Norbert Kościuch czy też Marcin Nowak. Dla 22-latka będzie to pierwszy sezon startów w eWinner 1. Lidze, wcześniej pojawiał się przede wszystkim na najniższym szczeblu rozgrywkowym. W ubiegłym roku zdobywał punkty dla macierzystego klubu, jeszcze jako junior.


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.1079 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl