Transferowe Q&A. Spekulacje zmieniają się w oficjalne składy drużyn na sezon 2022. Składy PGE Ekstraliga

(fot. Magdalena Magdziarz)

Za pasem już połowa tegorocznego okienka transferowego. Jak co roku, część kontraktów traktujemy jako dopełnienie formalności, część określić można jednak jako prawdziwe bomby transferowe. Poniżej zaprezentowane są aktualne składy w PGE Ekstralidze.

 

Aktualne składy drużyn w eWinner 1. Lidze Żużlowej 
 

 


Aktualne składy drużyn w 2. Lidze Żużlowej

 

 

 

Betard Sparta Wrocław

Formacja seniorska
Daniel Bewley (U24)
Gleb Czugunow (U24)
Francis Gust (U24)
Maciej Janowski
Artiom Łaguta
Tai Woffinden
Formacja młodzieżowa
Michał Curzytek
Bartosz Curzytek
Dawid Rybak
Jakub Wiatrowski
Bartłomiej Kowalski
Mateusz Panicz
 
 
 
Motor Lublin
 
Formacja seniorska
Maksym Drabik (U24)
Dominik Kubera (U24)
Mark Karion (U24)
Mateusz Tudzież (U24)
Marius Hillebrand (U24)
Mikkel Michelsen
Grigorij Łaguta
Jarosław Hampel
Formacja młodzieżowa
Wiktor Lampart
Mateusz Cierniak
Wiktor Firmuga
Jan Młynarski
Jakub Szpytma
Jan Rachubik
Maksymilian Śledź
Mikołaj Świętochowski
 
 
 
Moje Bermudy Stal Gorzów
Formacja seniorska
Patrick Hansen (U24)
Rafał Karczmarz (U24)
Wiktor Jasiński (U24)
Markus Birkemose (U24)
Anders Rowe (U24)
Daniel Klima (U24)
Timi Salonen (U24)
Mathias Pollestad (U24)
Kamil Nowacki
Bartosz Zmarzlik
Martin Vaculik
Anders Thomsen
Szymon Woźniak
Formacja młodzieżowa
Mateusz Bartkowiak
Kamil Pytlewski
Oskar Paluch
Oliwier Ralcewicz
Alan Szczotka
Oskar Hurysz
 
 
Fogo Unia Leszno
 
Formacja seniorska
Jaimon Lidsey (U24)
Keynan Rew (U24)
Jonas Knudsen (U24)
Jesper Knudsen (U24)
James Pearson (U24)
Jason Doyle 
Janusz Kołodziej
Piotr Pawlicki
David Bellego
Formacja młodzieżowa
Damian Ratajczak
Kacper Pludra
Olivier Buszkiewicz
Hubert Ścibak
Antoni Mencel
Kacper Teska
Maksym Borowiak
Kacper Teska
Tobiasz Musielak
 
 
Eltrox Włókniarz Częstochowa
Formacja seniorska
Bartosz Smekata (U24)
Jonas Jeppesen (U24)
Andriej Rozaliuk (U24)
Leon Madsen
Fredrik Lindgren
Kacper Woryna
Formacja młodzieżowa
Jakub Miśkowiak
Mateusz Świdnicki
Jakub Martyniak
Patryk Kowalik
Kamil Król
Kajetan Kupiec
 
eWinner Apator Toruń
Formacja seniorska
Robert Lambert (U24)
Petr Chlupáč (U24)
Jewgienij Sajdullin (U24)
Bastian Pedersen (U24)
Zach Cook (U24)
Jack Holder
Paweł Przedpełski
Emil Sajfutdinow
Patryk Dudek
Formacja młodzieżowa
Krzysztof Lewandowski
Karol Żupiński
Justin Stolp
Kacper Makowski
Kacper Czajkowski
Pascal Krajewski
Mateusz Affelt
 
ZOOleszcz GKM Grudziądz
Formacja seniorska 
Frederik Jakobsen (U24)
Norbert Krakowiak (U24)
Wadim Tarasienko
Nicki Pedersen
Przemysław Pawlicki
Krzysztof Kasprzak
Formacja młodzieżowa
Kacper Łobodziński
Seweryn Orgacki
Miłosz Wysocki
Kacper Warduliński
Wiktor Rafalski
 
 
 
Arged Malesa Ostrów
 
Formacja seniorska
Matias Nielsen (U24)
Tim Sørensen (U24)
Filip Hjelmland (U24)
Mateusz Błażykowski (U24)
Grzegorz Walasek
Tomasz Gapiński
Oliver Berntzon
Nicolai Klindt
Chris Holder
Formacja młodzieżowa
Sebastian Szostak
Jakub Krawczyk
Jakub Poczta
Kacper Grzelak


 


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.1863 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl