REKLAMAYT
REKLAMAwosp

Szkółka żużlowa w Ostrowie przynosi efekty. Kolejny utalentowany junior zostaje w klubie

Mariusz Staszewski i Sebastian Szostak

Mariusz Staszewski i Sebastian Szostak (fot. Łukasz Wilk)

Arged Malesa Ostrów Wielkopolski przedstawiła swoim kibicom nazwisko kolejnego zawodnika, który pozostanie w ich przyszłorocznym składzie. Siłę formacji juniorskiej nadal stanowić będzie Sebastian Szostak.

Sebastian Szostak to kolejny młody żużlowiec, który startować będzie w przyszłorocznym zespole beniaminka PGE Ekstraligi. Przedłużenie współpracy na linii Szostak i klub z Ostrowa Wielkopolskiego traktowano jednak w ramach formalności. Wcześniej już klub poinformował oficjalnie o pozostaniu pozostałych juniorów, Jakuba Krawczyka, Kacpra Grzelaka, Jakuba Pocztę. Wcześniej ogłoszono już także pozostanie w drużynie Nicolaia Klindta, Grzegorza Walaska i Tomasza Gapińskiego. 

Osiemnastolatek ma za sobą udany sezon, w którym m.in. wywalczył brązowy medal Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów wraz z kolegami z drużyny. Prócz tego na polu indywidualnym zwyciężył drugi rok z rzędu turniej Nice Cup, był również drugim najskuteczniejszym młodzieżowcem na zapleczu PGE Ekstraligi. Triumfował również lokalnie, zwyciężywszy 68. Turniej o Łańcuch Herbowy. 


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.0996 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl