REKLAMAYT
REKLAMAwosp

Oficjalnie: Rosjanin kolejnym zawodnikiem Lokomotivu

Stadion w Daugavpils

Stadion w Daugavpils (fot. Lea Häyrinen)

Optibet Lokomotiv Daugavpils nie zakończył jeszcze przedstawiania kadry na nadchodzące rozgrywki. Dziś, za pośrednictwem swojego Instagrama, nową przynależnością klubową pochwalił się dwudziestodwuletni Rosjanin Arsłan Fajzulin.

Zawodnika tego dotychczas mogliśmy oglądać przede wszystkim w rozgrywkach ligi rosyjskiej. Reprezentował on barwy Baszkirii Okstriabrskij, z którą ostatecznie nie zdobył medalu. Rosjanin wystąpił również w tegorocznejedycji walki o Indywidualne Mistrzostwo kraju. Tam nie zaprezentował się z dobrej strony. Na tor wyjechał dwukrotnie, jednak zawody zwieńczył z zerowym dorobkiem punktowym.

Dla Fajzulina jest to powrót do drużyny z Łotwy. Znajdował się w kadrze na sezon 2020, ale nie miał okazji by zaprezentować się tamtejszym kibicom. W Polsce wystąpił tylko w jednym meczu OK Bedmet Kolejarza Opole. W 2016 podczas jednego spotkania zdobył trzy punkty w pięciu wyścigach.

Transfer Rosjanina jest trzecim wśród karminowo-białych. Wcześniej umowy z klubem z Łotwy parafowali René Bach oraz Adam Ellis. Ponadto ważne kontrakty z klubem mają juniorzy. Natomiast macierzyste strony opuścił Oleg Michaiłow. Łotysz związał się z Abramczyk Polonią Bydgoszcz.


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.1403 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl