REKLAMAYT
REKLAMAwosp

Bratanek Pedersena i znajomy Holderów dołączają do Apatora! Zach Cook i Bastian Pedersen z angażem w Polsce

Zach Cook

Zach Cook (fot. Judy Mackay)

Zach Cook i Bastian Pedersen dołączają do eWinner Apatora Toruń. Duńczyk i Australijczyk zostali zaprezentowani wraz z dotychczasowymi zawodnikami - Jewgienijem Sajdulinem i Petrem Chlupáčem jako zagraniczni zawodnicy formacji U24.

Kluby nadal czekają na ogłoszenie pozostałych zawodników. Szczególnie te ośrodki, które najbliższy sezon spędzą w Ekstralidze U24. Regulamin wymaga, aby w drużynie znajdowali się minimum dwóch obcokrajowców. Z tego też powodu, eWinner Apator Toruń zdecydował się na poszerzenie swojego asortymentu w tym aspekcie.

Jewgienij Sajdulin i Petr Chlupáč pozostają w Toruniu. Rosjanin ma za sobą przygodę w barwach Abramczyk Polonii Bydgoszcz i zasłynął swoją postawą w wyjazdowym spotkaniu z Rybnikiem. Czech nadal czeka na szansę w barwach Apatora. Zwykle wykorzystano go jako tzw. kewlar dla zawodnika rezerwowego.

Bastian Pedersen i Zach Cook to nowe nazwiska w barwach toruńskich "Aniołów". Duńczyk to bratanek Nicki'ego, a syn Rooniego Pedersena. Niedawno rywalizował z Oskarem Paluchem o mistrzostwo świata w klasie 250cc, a miniony sezon spędził w Niemczech i Danii, gdzie przyzwyczajał się do maszyn z pojemnością 500cc. Bastian był obecny w Lesznie, gdzie brał udział w towarzyskiej rywalizacji. Zach to młody oraz ambitny Australijczyk. Dotychczas startował głównie na Wyspach Brytyjskich, gdzie reprezentował barwy Plymouth Gladiators. Cook był stałym gościem Poole Pirates. Co ważne, w jego boksie często widziano braci Holderów i Brady'ego Kurtza.
 


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.3321 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl