REKLAMAYT
REKLAMAwosp

Start Gniezno przedstawił ceny karnetów na sezon 2022. Wkrótce ruszy sprzedaż

Stadion żużlowy w Gnieźnie

Stadion żużlowy w Gnieźnie (fot. Damian Kuczyński)

W Gnieźnie myślą już intensywnie o nowym sezonie. Dziś, w czwartek 18 lipca, poznaliśmy ceny wejściówek całorocznych na spotkania w pierwszej stolicy Polski. Ważna informacja dla kibiców jest taka, że nie poszybowały one w górę!

W ostatnich dniach poznaliśmy kadrę czerwono-czarnych, która w sezonie 2022 rywalizować będzie na torach eWinner 1. Ligi. Podobnie, jak w ubiegłych latach klub zachęca do zakupu karnetów upoważniających do wstępu na rundę zasadniczą przyszłorocznych rozgrywek - siedem domowych spotkań Aforti Start Gniezno na stadionie przy Wrzesińskiej 25.

- Mimo rosnących kosztów funkcjonowania klubu postanowiliśmy utrzymać ceny karnetów na takim samym poziomie jak w sezonie 2021. Wierzymy, że nic nie stanie na przeszkodzie, abyśmy mogli w komplecie emocjonować się zawodami na stadionach w całym kraju. Chcemy się rozwijać, a do tego celu potrzebujemy również wsparcia ze strony kibiców obecnych na trybunach dlatego też zachęcam do zakupu karnetów! - mówi Dyrektor GTM Start Radosław Majewski.

Sprzedaż karnetów odbywać się będzie stacjonarnie od 1 grudnia w siedzibie klubu (sekretariat, ul. Wrzesińska 27-29) codziennie w godzinach od 10.00 do 16.00. W biurze klubu istnieje możliwość "doładowania" karnetów z ubiegłego sezonu – wówczas nie jest pobierana opłata za wydanie nowej karty w kwocie 10 zł.

Ponadto klub zachęca do zakupu zdalnego - karnety dostępne będą od 1.12 także i w klubowym sklepie internetowym pod adresem http://sklep.startgniezno.com z szybkimi płatnościami i dostawą do domu czy też wybranego Paczkomatu.

Ceny karnetów na sezon 2022
- karnet trybuna - 300 zł (+10 zł za wydanie nowej karty)
- karnet normalny – cena 240 zł (upoważnia do wejścia na sektory A,B,C) (+10 zł za wydanie nowej karty)
- karnet ulgowy – cena 180 zł (upoważnia do wejścia na sektory A,B,C: – uczniów i studentów do 26. roku życia z ważną legitymacją, – seniorów powyżej 65 lat, – kobiety) (+10 zł za wydanie nowej karty)
- karnet dziecięcy – cena 50 zł (upoważnia do wejścia na sektory A,B,C: dzieci w wieku od 4 do 12 roku życia) (+10 zł za wydanie nowej karty)

Zakup karnetu daje korzyść w postaci jednego darmowego spotkania.


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.14 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl