REKLAMAYT
REKLAMAwosp

Wybrał Newcastle, a teraz powraca na polskie tory! Bradley Wilson-Dean nowym zawodnikiem Kolejarza Rawicz

Bradley Wilson-Dean

Bradley Wilson-Dean (fot. Piotr Kin)

Bradley Wilson-Dean powraca do rywalizacji na polskich torach. 27-letni Nowozelandczyk podpisał umowę z występującym w 2. Lidze Żużlowej Metalika Recycling Kolejarzem Rawicz. Jest to drugi ośrodek, który zdecydował się zakontraktować mistrza Nowej Zelandii.

Okienko transferowe zostało zamknięte w ubiegłym tygodniu, ale żużlowe ośrodki nadal chwalą się kontraktami na przyszłoroczny sezon w polskich rozgrywkach. Metalika Recycling Kolejarz Rawicz najwidoczniej zaczął lubować się w ściąganiu obcokrajowców. Do klubu dołączyli Sam Masters, Josh Pickering, Ryan Douglas, Matic Ivačič, Nick Škorja oraz - jako najnowsze ogłoszenie - Bradley Wilson Dean.

Nowozelandczyk powraca do reprezentowania polskich klubów. Swój pierwszy epizod miał w brawach Zdunek Wybrzeża Gdańsk. Wystąpił w spotkaniu z Lokomotivem Daugavpils, gdzie zanotował 4 punkty i jeden bonus. Późniejsze problemy zdrowotne sprawiły, że umowa Wilsona-Deana została rozwiązana, a sam zainteresowany musiał odpocząć od rywalizacji w ligowych spotkaniach.

Sezon 2022 ma to wszystko zmienić. Bradley, poza umową z wspomnianym Rawiczem, będzie reprezentował również barwy Newcastle Diamonds. Oznacza to, że uczestnik eliminacji do SGPC 2021 połączy starty w Wielkiej Brytanii z jazdą dla Kolejarza Rawicz.

 


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.1195 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl