REKLAMAeWinner Banner

Młody Francuz kolejnym wzmocnieniem Kolejarza Rawicz!

2. Liga

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ20 listopada 2021, 16:18
Steven Goret

Steven Goret (fot. Wojta Zavřel)

W sobotnie popołudnie Metalika Recycling Kolejarz Rawicz przedstawił kolejnego zawodnika na sezon 2022. Sięgnęli oni po młodego Francuza - Stevena Goreta. Klub z Wielkopolski również napisał, że to początek nowego projektu.

Sobotnie popołudnie dla fanów rawickiej drużyny przyniosło kolejnego zawodnika w ekipie prowadzonej przez Piotra Świderskiego. Klub z Rawicza pochwalił się zakontraktowaniem nowego żużlowca. Został nim 20-latek z Francji - Steven Goret. Następny sezon będzie pierwszym dla Francuza na polskich torach. Warto dodać, że nowy nabytek rawiczan będzie mógł startować jako junior w przyszłorocznych rozgrywkach. Kolejarz zapowiedział również, że to początek nowego projektu i umieścił flagę Polski oraz Francji.
 

Goret w tym sezonie startował między innymi w finale Indywidualnych Mistrzostwach Świata Juniorów. Nie zaliczył tam jednak spektakularnych występów. W trzech rundach zdobył łącznie 4 punkty. Był również w drużynie Francji, która zajęła piątą lokatę w finale Speedway of Nations.
 


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 0.6939 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl