REKLAMAYT
REKLAMAwosp

Młody Słowak z szansą na starty w Ekstralidze U24. Jakub Valkovič z kontraktem w Motorze Lublin

Denis Fazekas (B), Jakub Valkovic (CZ)

Denis Fazekas (B), Jakub Valkovic (CZ) (fot. Piotr Kin)

Jakub Valkovič został nowym zawodnikiem Motoru Lublin. 22-letni Słowak będzie miał okazję do startów w nowych rozgrywkach - Ekstralidze U24. Dołącza on zatem do Mariusa Hillebranda i Marka Kariona.

Ekstraliga U24 zmusza kluby do intensywnego przeszukiwania rynku. Grudziądzanie postanowili na duńską kolonie z talentami, które mogą zaowocować dobrymi wynikami. Bastian Pedersen znalazł swoje miejsce w Toruniu, a Motor Lublin postawił na niezbyt oczywiste nazwiska.

Mark Karion jest już znanym polskim kibicom przez rolę tzw. kewlara dla Dominika Kubery. Rosjanin miał jedną okazję na start w meczu ligowym. Wylądował on wówczas w dmuchanej bandzie, tuz po przejechaniu kilku metrów. Drugim transferem został Marius Hillebrand. Niemiec debiutował w barwach Trans MF Landshut Devils, gdzie spędził swój ostatni rok w gronie młodzieżowców. Hillebrand zanotował średnią na poziomie 0,800 i jest pełny optymizmu względem jego nowego kontraktu.

Jakub Valkovič to 22-letni Słowak. Polscy kibice mogą go kojarzyć z występu w Grand Prix Challenge w Žarnovicy, skąd wywiózł zerowy dorobek. Jakub notował pojedyncze występy na Węgrzech, w Czechach i rodzimym kraju. Słowak występował w rundzie eliminacyjnej DMEJ, gdzie zdołał wywalczyć jeden punkt.

źródło: dziennikwschodni.pl

 

Zwrot za pierwszy zakład do 110 PLN z kodem SPEEDWAYNEWS -> sprawdź szczegóły!


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.5773 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl