REKLAMAYT
REKLAMAwosp

Marcel Krzykowski: Miałem dość duży wybór

Marcel Krzykowski

Marcel Krzykowski (fot. Roman Biliński)

Marcel Krzykowski na następny sezon związał się ze Zdunek Wybrzeżem Gdańsk. Nowy junior w zespole Eryka Jóźwiaka nie ukrywa, że otrzymał wiele ofert na 2022 rok.

Młodzieżowiec w minionym sezonie reprezentował barwy OK Bedmet Kolejarza Opole. Marcel Krzykowski wystąpił w dwudziestu trzech wyścigach i wykręcił średnią 0,565 pkt./bieg. 18-latek znalazł się wśród zawodników nieklasyfikowanych. Na przyszły sezon postanowił dołączyć do klubu występującego ligę wyżej - Oferta z Gdańska była najkorzystniejsza właśnie w perspektywie długofalowego rozwoju. Miałem dość duży wybór, a w grę wchodziły starty zarówno w pierwszej i drugiej lidze, jak i w Ekstralidze U-24. Zdecydowałem się przyjąć propozycję z Wybrzeża – powiedział Marcel Krzykowski w rozmowie z wybrzezegdansk.pl.

Na ten moment Wybrzeże ma tylko dwóch juniorów. Są nimi Marcel Krzykowski oraz Kamil Marciniec. Jeśli nic się nie zmieni, to wychowanek Śląska Świętochłowice będzie mógł liczyć na regularne występy. Gdyby jednak w trakcie okienka transferowego zdecydował się na klub z PGE Ekstraligi, to z całą pewnością tej jazdy miałby więcej  - Ja nie skupiam się na tym mocno. Interesuje mnie przede wszystkim liga, w której będę jeździć – dodał nowy młodzieżowiec Wybrzeża Gdańsk.


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.2436 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl