Becker zostaje w mistrzowskim zespole. „Mogę osiągnąć jeszcze więcej”

Luke Becker

Luke Becker (fot. Roman Biliński)

Dackarna Målilla zdecydowała się na przedłużenie umowy z kolejnym żużlowcem. W zestawieniu tegorocznych zwycięzców Bauhas-Ligan pozostaje Luke Becker. 22-letni Amerykanin uważa, że wybór był bardzo oczywisty i ma nadzieję na powtórzenie sukcesu w przyszłym sezonie.

W Polsce zakończyliśmy okres parafowania umów na przyszłoroczny sezon. Okienko trwa nadal w pozostałych ligach, gdzie kibice mogą raczyć swoje oczy ciekawymi ogłoszeniami. Dackarna Målilla ostatnio ogłosiła zakontraktowanie kapitana - Jacoba Thorssella i młodego Szweda - Theo Johanssona. Mistrzowie Szwecji opublikowali kolejny post z wiadomością, że Luke Becker zdecydował się na przedłużenie swojej umowy z Dackarną. - Jesteśmy zadowoleni, że Amerykanin zostaje z nami. Ma za sobą debiutancki sezon i uważam, że może go zaliczyć do udanych. Widać w nim spory potencjał - opowiada Mikael Teurnberg.

Zawodnik Orła Łódź zanotował średnią na poziomie 1,789. O skład musiał walczyć z Woffindenem i Janowskim, co czasem było ponad jego siły. Sam zainteresowany stwierdza, że ma dobre wspomnienia po pierwszym sezonie w Bauhas-Ligan i wierzy, że przyszłość może być tylko lepsza. - Mam dobre wspomnienia z minionego sezonu. Początkowo bałem się, że moje odczucie zostanie zaburzone przez problemy z koronawirusem, ale ostatecznie cieszyłem się z każdego wyjazdu na tor. Postawiłem sobie realistyczne cele na przyszły rok, bo uważam, że mogę osiągnąć jeszcze więcej - wieńczy optymistycznie Becker.

Dackarna nadal kompletuje skład. Pewnym jest, że Jason Doyle rezygnuje z jazdy w Bauhas-Ligan na rzecz powrotu do ligi brytyjskiej. Działaczom udało się zatrzymać Rasmusa Jensena, a do zespołu dołączyli Adam Ellis, Alexander Woentin czy Ludvig Lindgren.

Dotychczasowy skład Dackarny Målilla na sezon 2022:
Jacob Thorssell -  1,878
Luke Becker -  1,789
Rasmus Jensen - 1,771
Adam Ellis - 1,250
Alexander Woentin - 0,500
Ludvig Lindgren - 0,500
Theo Johansson - 0,500
 
 
 
Zwrot za pierwszy zakład do 110 PLN z kodem SPEEDWAYNEWS -> sprawdź szczegóły!

Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.1479 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl