Jepsen Jensen z kontraktem w rodzimej lidze. Duńczyk zostaje w Slangerup

Michael Jepsen Jensen przed Mateuszem Szczepaniakiem

Michael Jepsen Jensen przed Mateuszem Szczepaniakiem (fot. Arkadiusz Siwek)

Michael Jepsen Jensen pozostaje w Slangerup Speedway Klub. Doświadczony Duńczyk był elementem wieloletniego kontraktu, który został podpisany w 2020 roku. Zawodnik Aforti Startu Gniezno spędzi tam już piąty rok.

Rok zmian dla duńskiego żużlowca. Wpierw opuścił ROW Rybnik i zasilił szeregi Aforti Startu Gniezno. Dyrektor gnieźnieńskiego zespołu ma nadzieję, że Michael Jepsen Jensen przyjmie rolę lidera na sezon 2022. W Slangerup poznali się na Duńczyku, który już piąty sezon spędzi w barwach Speedway Klub.

Jepsen Jensen owiał tajemnicą umowę, którą podpisał w 2020 roku. Okazało się, że była ona wieloletnia, a sam zainteresowany jest zadowolony z pozostania w Slangerup. - Obie strony są zadowolone z powrotu. Michael jest bardzo zżyty z drużyną i potrafi nią przywodzić w kluczowych momentach. Mamy nadzieję, że będzie to udany sezon - komentują działacze klubu.

Jepsen Jensen dołącza zatem do Andreasa Lyagera, Jonasa Seifert-Salka, Kennetha Hansena, Tima Salonena i Silasa Hoegh'a. Cały czas pozostaje niejasna kwestia tego, gdzie MJJ będzie występował w Bauhas-Ligan. 


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.1926 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl